Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikako da zahladni i da padne nešto.... Ne može čovek ni zimi više da se odmori, stalno se nešto radi napolju. :osmeh:
Mislim, vađenje panjeva za Novu godinu.

E vala bas!!!!!!!!!!!!!! I ja jedva cekam da padne sneg vise!!!! Mada ga nevolim nesto preterano ali ovako nikako da se odmorim uvek neki posao!!!
 
kako uspes da odmoris po snegu,kodmene ceo dan lopata radi :osmeh:
photo0026.jpg
 
MA kod mene izlopatam to zacas (samo gde se mora) a ostalo ostavim gde pao... :osmeh: :haha: Posle kobasice,slaninica i ostali poslovi... :bravo:
 
Lele gorane ali se nacistis snega kad ovako moras da ga tovaris... Ja moram samo stazice da napravim.. Kad bi ocistio celo dvoriste malo nesto fali od 1h.. :haha:
 
Ovako smo i mi(na slican nacin) '97.god. kao i @ichbinmilan preneli magazu sa starog placa.Samo sto je bila malo veca 4 x 5 m.Dva traktora je navukla na prikolicu IMT jednoosovinku 5 t koju je vukla R 65.Morali smo zbog brda i gabarita da idemo daljim putem- oko 2 km i putovali 2 sata.Isto smo skinuli crep i bez ikakvih probema je postavili na odrediste
 
Poslednja izmena:
Danas usluzno krunio kukuruze jbm ti krunjenje odem kad covek slabu struju nemoze da pokrene krunjac pa ajde kuci po traktor i kardan a vetar brrrr ko na brionima!
 
Pokusao da promenim termometar na fergusonu, ali djoku ... ne pase navoj onog dela sto se uvrce u blok...cekam vasar da se dedi nacestitam mile nove godine!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh