Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas vozio komsiju sa kucetom bernardinca u grad u veterin. ambulantu. Malom berniju upalo popino prase u oko. Kako se derao dok su vadili nisam mogao da slusam pa sam pobegao napolje. Izvadjeno je i kuca je sada dobro.
 
Isao da obidjem soju pa sam posle radio po kuci... Posle isao kod drugara,neko mu upalio 2 kj zita......
 
juce popodne dosao sa vlasinskog jezera ,10 dana, milina oko 1400m nv , jutros obilazio njive ,a sad na posao u firmi , eps , 15.00 do 23.00 aj zdravo
 
Jučer i danas spremao sam sijeno.
scaled.php


scaled.php


scaled.php
 
jutros dosao iz nocne , vrsaj odlozen za sutra , sad dovezao gospu sa posla , ako nastavi da me nervira ova vrucina i dalje od nedelje bezim na vlasinsko jezero sa gospom i najstarijim unukom. aj zdravo
 
Gospodine Panonstib, ja tu ne vidim žene. Da niste slučajno zalutali na ono što se u terenskoj terminologiji naziva Gej Prajd? :D

Tako to ide... Dok glavni majstor lumpuje u jednom lepom selu u Bačkoj, dotle asistent mora da radi u drugom. :p
 
Nastavak slavlja:
img0011ed.jpg

By panonstib at
img0015mq.jpg

By panonstib at 2012-07-06
Ja sam iskoristio priliku da se provozam u pravom fijakeru:
img0022hx.jpg

By panonstib

---------- Poruka napisana u 00:33 ---------- Prethodna poruka je at 00:31 ----------

Nešto ide i u minuli staž!
 
Ala je to i dozivljaj voznja u fijakeru....vozas se,a dlake konjske te zasipaju,pa jos ako prdne...kuku....
 
Imaju ove gazde mlogo srnih konja.Oko ausupuha je zadužen bio vozmajstor tako da mirisi nisu dopirali pozadi.Nisam zavirivao da li ima katalizator jer ipak priznaćete da to nije struka jednog penzionera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh