Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zao mi je druze sve zelje padose u voduu... Ali ko zna mozda je tako najbolje... Nedaj se..:ppozdrav:
 
Ja danas kompletirao dokumentaciju, sutra predajem i podpisujem "Profesionalni vojnik pod ugovorom"... Sto se mene tice dosta je bilo poljoprivrede, ko mora nek je radi!!!

Ako večeras slavite odlazak u vojničke redove jedna muzička numera od mene :ppozdrav: (rado ide Srbin u vojnike :osmeh:)

[video=youtube_share;Gi0yMHBV-Lg]http://youtu.be/Gi0yMHBV-Lg[/video]
 

Jeste neodrživ sistem. Ne znam, nije ni situacija u vojsci neka. Danas je vojska nažalost degradirana i ima loš glas. Mada uvek možeš raditi poljoprivredu ako odlučiš posle ili sa strane, ako ima vremena (ne znam kako funkcioniše to sada). Ali opet, ako ti misliš da je bolje samo napred.

- - - - - - - - - -

He, preteče me Kameni sa pesmom :osmeh:
 
Cira zna bas sam se sa njim nasao kada sam izvadio neke papire, tokom majskih poplava mi je bio poplavljen zdravstveni karton, u roku od sat vremena (preko reda) poslali su sluzbeno iz vojnog odseka da mi otvore novi karton bez knjizice bez dinara placanja... Kada bi stojala drzava iza poljoprivrednika kao za vojnikom gde bi nam bio kraj, ali sta da se radi!!! Momci puno hvala.

@Kameni prvih 30randih dana bicu najverovatnije u Somboru pa druze cucemo se :ppozdrav:
 
Cira zna bas sam se sa njim nasao kada sam izvadio neke papire, tokom majskih poplava mi je bio poplavljen zdravstveni karton, u roku od sat vremena (preko reda) poslali su sluzbeno iz vojnog odseka da mi otvore novi karton bez knjizice bez dinara placanja... Kada bi stojala drzava iza poljoprivrednika kao za vojnikom gde bi nam bio kraj, ali sta da se radi!!! Momci puno hvala.

@Kameni prvih 30randih dana bicu najverovatnije u Somboru pa druze cucemo se :ppozdrav:
A bre brate sta je ovo de ode ti napustas kraj
 
Poslednja izmena od urednika:
KishRobert ima pravo. Niko ne odustaje od poljoprivrede zbog jedne lose godine kakva je ova bila. Verovatno su neki drugi razlozi u pitanju, a nisi ni duzan da ih delis sa nama. Odluka je tvoja, i verujem da si dobro razmislio. :ppozdrav:
 
Cira zna bas sam se sa njim nasao kada sam izvadio neke papire, tokom majskih poplava mi je bio poplavljen zdravstveni karton, u roku od sat vremena (preko reda) poslali su sluzbeno iz vojnog odseka da mi otvore novi karton bez knjizice bez dinara placanja... Kada bi stojala drzava iza poljoprivrednika kao za vojnikom gde bi nam bio kraj, ali sta da se radi!!! Momci puno hvala.

@Kameni prvih 30randih dana bicu najverovatnije u Somboru pa druze cucemo se :ppozdrav:
Javi se i ostalima :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
I ja sam mu rekao da ne sudi po ovoj godini... Svakako cemo svi pamtiti ovu godinu kao jednu od losijih,posebno mi koji smo poplavljeni... Ali treba dobro razmisliti...

Najgore je kad se odustaje od vise stvari koje volimo,i idemo u nepoznato... Srecno druze... :ppozdrav:
 
Ponavljam Cira zna najbolje, moje planove i kako.je prosla godina, sta vise i sam je posteeeno osetio na svojoj kozi, cale i otac nek guraju dalje ja vise NE.
 
@Kameni prvih 30randih dana bicu najverovatnije u Somboru pa druze cucemo se :ppozdrav:

Kasarna "aerodrom" na izlazu iz Sombora prema Apatinu. Prvi komšija je otišao pre 10 dana na dobrovoljno služenje V.R. u istu kasarnu. Ako ti slučajno uhvati nostalgija za zemljoradnjom, nemoj da se sekiraš i patiš, ova vojna ustanova ima i svoju ekonomiju sa preko 300 ha obradive zemlje tako da se samo prošetaš na kraj "glavne ulice" (nekada se zvala maršala tita) i tu počinje vojna ekonomija.......:osmeh::ppozdrav:
 
Kombajner sve najlepse u novom poslu,ali bices ti i ovde na forumu makar koliko da ne ispadnes iz desavanja vezanih za poljoprivredu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh