Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

2gwzuix.jpg
[/IMG]
f4e91f.jpg
[/IMG]
2mewu1x.jpg
[/IMG]
2ntfpls.jpg
[/IMG]
fz4u41.jpg
[/IMG]
15zrpfn.jpg
[/IMG]
mkhz5t.jpg
[/IMG]
33ehf7o.jpg
[/IMG]
v2tzc0.jpg
[/IMG]
Radno radno Lazarevac 8 DANSLEDI MALA PAUZA nije jos gotovo,ostao jos jedan dan,posao nije dobro isao bilo je vrucina i cesto se susio onaj malter za fugovanje,Pozdrav svim clanovima,jos malo sledi iznenadjenje...
 
Kiraj imam nesto slicno za garazu, meni je problem da cistim sneg do kapije 30_40m da bi isterao auto iz garaze
Ovako drzimo sva auta pred kucom na ulici samo jasi svi smo nasi

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Čistili smo mi sa manituom.Morao je mlađi da stigne do devojke.:osmeh:
 
:sta:U tom slučaju derucka majstor fino,keramičke pločice lepe kod nas a verujem svugde je tako,za 5-6 eura m2 a to je malo pipavije od lepljenja ovog kamena...

Mnooogo je teže i sporije i pipavije lepiti kamen nego pločice. Npr za pod svaki komad kamena je različite debljine a ti trebaš postaviti da niko ne zapinje... za zid ako postaviš kamena od jednom više od 70-80cm pod teretom slizne dole a pločice možeš i par metara u vis jer su lagane... fugovanje je priča za sebe dok izfuguješ 1m kamena možeš 10m pločica...
 
Prekljuce trap na 539
Juce na mom 539 trap I pluta na karteru, vadi motor prevrci
Danas trap 540 MUKA ziva sve izdrndano,
Dovukao jednog Tomu 523 zaribao
Scania rikno kompresor propustio vazduh u rashladnu tecnost!
Tupanjac zaribao upravljac, moj IMT spartac tajkan iskrivio tocak za djubrivo pa vuce u stranu
U nedelju ceo Dan pod kamionom POLUDEO SAM!!! POCECU DA PIJEM

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
U mom selu trenutno kao ostali poljoprivrednici BALIRANJE AKTUELNOpa posle sledi zetva,nisam imao neta da bi postavio slike,jel ovde u selu postavili repetitor i taj tepetitor neradi dobro...
 
Atestirao terasu,Popio 2 kafe,cepio guaranu a sad cepam #2 guaranu...jeo prasetinu...dobra mecinkasta extra...sad poceo malo da trokiram,bolje kad si gladan i zedan imas volju da radis ovako kad popijes,klopnes i ne treba ti radnja...
 
Počupali grašak pa ljuskali, ceo dan terali tomos pumpu da zalivamo krompir i baštu....
 
Izremontovao danas anlaser u kompletu sa automatom i alternator (lezajevi, novi namotaji, nove diode, nov regler i nov rotor). Delove dobio iz stare zalihe bivseg majstora u drzavnoj firmi.
 
Danas gledao kako drugi rade,skidali ljudi pšenicu i repicu a moja svaka njiva pokisla pod ovim kulturama juče,najverovatnije ću i sutra isto to raditi...a posle navodno kiša...:ppozdrav:
 
Kopirao sam stolicu...
Ostalo samo da napravim sedalo i ofarbam i ovu "originalnu", s desne strane...
Ne znam ni ko ju je doneo, i odkud mi ona, ali, imao neke gvožđurije pa rekoh pametno da iskoristim vrijeme....
Sad imam DVE !!!
Biće i serijska proizvodnja, izgleda, imam još takvih cevi...

20180620_142227.jpg
 
Nisam ja kriv...
JBG-a, ostalo mi farbe od farbanja pluga...
Pa da se ne baci...
A već se i napola stvrdla, morao sam da uklonim jedan deo stvrdnute sa površine, pa zatim nalijem malo benzina da razredim...
Imam OLT Alkar-a iz 1974. :haha:
 
Nazad
Vrh