Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam imao najtezi radni dan. Premestanje sa troseda na dosed pa za komp pa rucakmalo dremanja pa opet ista tortura dvosed trosed komp. Ubi se radeci. :ppozdrav:
 
jutros išao pogledao neki tokarski strug da pazarim ali mi se nije svidio (mali je)
posle sve vrijeme džonjao po kući pa kad mi je napokon dopizdilo odem pa skinem glavu sa rusa da bih sutra smonirao
 
Roberte hvala.Danas smo išli na slavu u Leštane.Jao kako je Beograd rasturen,od arene pa sve do spuštanja sa Bubanj Potoka suženje autoputa na jednu traku i levo i desno a tek na Gazeli da ne pričam.
 
milanv>>>Jes ti danas prolazio sa 82 nekoliko puta ka Raroshu na prvoj cupriji?jel bude brzo gotovo?
 
Пре подне орао комшији неких 90 ари, поподне поправљао неки анласер.
 
jutros išao pogledao neki tokarski strug da pazarim ali mi se nije svidio (mali je)
posle sve vrijeme džonjao po kući pa kad mi je napokon dopizdilo odem pa skinem glavu sa rusa da bih sutra smonirao
Savo, marka zahvat u siljcima,promjer vretena, visina od klizaca, alat i koliko::novac::?
 
Evo ja danas ceo dan vukao masine kolima na kamion. Evo kako izgleda natovareni kamion koji je skoro spreman za put.

2py6n0w.jpg
2edmo04.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh