Šta ste radili danas ? 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@mirmag

Za tasta manje više, ali sa taštom ne valja se zamerati.
 
Rastavio ursusa, da ga spremim za prolećne radove! Štelovanje ventila, pranje rezervoara, menjanje spone volana, manje popravke na limariji, i tako to.... E baš glupo izgleda kad mu skineš limariju i rezervar... Slikaću ga sutra, da vidite!
 
mirmag
Član


Poruke: 789
Lokacija: vrbas

Odg: Šta ste radili danas ? 3
« Odgovor #1937 poslato: 12.03.2010, 18:42 »

--------------------------------------------------------------------------------
Popickao se sa tastom danas,juce sa surakom...konacno mir u kuci,jer mi vise ne dolaze.

Mirmag izvini nisam mogao da odolim.Još samo da odvedeš kuče kod veterinara da mu odseče rep. Da se ne raduje niko kad tašta uđe u dvorište.Još jednom izvini - bio sam slobodan za ovaj komentar.Moje kuče nema rep. :haha: ::svaka cast::
 
Sve mi koščice skrckane. Cijelu sedmicu jurim, žurim. Neka, prošli vikend prespavah :spavam:
Jutros oprano cijelo dvorište i sređeno, oprana prikolica, auto ( čak i iznutra, usisano, naglancano ).
Preosto ne liči na mene :D
 
Bio na dva mesta na cast.Zenin stric uzeo novu Rakovicu 76, au povratku kuci bas naidjem kada je nas kolega i moj sugradjanin @glavas i @krole isprobavali u autu uredjaj GPRS,naravno namenjen poljoprivredi!!Nek im je svima sa srecom..... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Jutros malo oko stoke, danas sa porodicom kod drugara na ručku, večeras opet stoka i to je to. :ppozdrav:
 
Kupio tri prvotelenke za 3000e coveku umro tata i doso kod nas a trebaju mu pare i djuture toliko ,krave su mlecne imaju sve tri oko 70l na dan , steone se sve tri bio mi danas vet i u cetvrtom u mesecu ja sam zadovoljan !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh