Šta ste radili danas?? Šesti deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trnavac je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
bio u crkvi seko slavski kolac , sada forum i polako cekam goste :ppozdrav: Ako neko slucajno prolazi kraj kobilja ( i sutra ) nek navrati :ppozdrav: :ppozdrav:

:bravo: :bravo: SRECNA SLAVA DOMACINE!!!!!!!!!!!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :veseljak:: :veseljak::
.. danas malo leskarenje....
SRETNA SLAVA DOMACINE !!!
 
Rale 83 je napisao(la):
bio u crkvi seko slavski kolac , sada forum i polako cekam goste :ppozdrav: Ako neko slucajno prolazi kraj kobilja ( i sutra ) nek navrati :ppozdrav: :ppozdrav:
Srecna slava domacine! Meni nije daleko i da se namerno zaputim, a ne slucajno. :D Al sam trenutno povredjen jbg. :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1288174965[/time]
_________________________________________________
Svim ostalim domacinima, srecna slava!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Srecna slava domaćine, prasile ti se krmačine, matore prodav'o, mlade jebav'o pa dogodine opet imav'o... :haha: :haha: :haha: :haha: Malo šale... ::namigivanje::

Naravno svima Srećna Slava, da slavite dugo ljeta i godina, imali sa kim i sa čim.... ::vino:: :veseljak::

Inače danas ništa ne radim, praznik... :cao:
 
Pošto je svetac,ništa se ne radi,ceo dan sam brojo' novce.
Prvo sam ih prebacivo' lopatom na drugu gomilu,jer su povukle vlagu od ovih kiša. ::namigivanje::
 
ljusha je napisao(la):
Pošto je svetac,ništa se ne radi,ceo dan sam brojo' novce.
Prvo sam ih prebacivo' lopatom na drugu gomilu,jer su povukle vlagu od ovih kiša. ::namigivanje::
Kako sprečavaš glodare da se ne nasele u toliku gomilu para? :bravo: :sta:
 
kiraj je napisao(la):
ljusha je napisao(la):
Pošto je svetac,ništa se ne radi,ceo dan sam brojo' novce.
Prvo sam ih prebacivo' lopatom na drugu gomilu,jer su povukle vlagu od ovih kiša. ::namigivanje::
Kako sprečavaš glodare da se ne nasele u toliku gomilu para? :bravo: :sta:
Iseckam 1.000 din. i pomešam sa cinkfosfidom.
Postavim na tanjiriće i na više mesta. :osmeh: ::namigivanje::
 
Danas kažu praznik nevalja ni iglom u oko pa nisam ništa bogzna radio, bio u varoši i pogodio jedan posao da se uradi (traktor se otisnuo i udario u drvo, nije strašno).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh