Šta ste danas radili ? 4 deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vario kabinu na 539 prsla ko ona stvar moro i blatobrane da skidam taman to zavrsio kad eto ti drugog da varimo sediste isto 539 sve prijatelji pa mi nestalo zice pa isao kupiti da bog sacuva samo neki troskovi
 
Prepodne obnovio registraciju gazdinstva,a popodne zakacio setvospremac,usuo naftu i ujutro samo GAS.
 
bacao an,
sad stigao iz ns-a,
konacna cifra za naftu od nis-a prema asocijaciji 6din manje od zvanicne cene. ::namigivanje::
 
Jutros nosio arpadžik na pijace a poslepodne sejao lukovno seme za arpadžik.
 
i meni je to malo cudno,ja to radim kad posejem kukuruz,da se sto vise zadrzi vlage u zemljistu....pretpostavljam da je to i tebi bio cilj,al zar nemozes da je ostetis ako je valjas :sta:
 
bio na pijaci prodavao jabuke,popodne pravili mašinu za bušenje rupa za sađenje voća,zena sejala papriku
 
edit

Ako neko od moderatora smatra da moj prethodni post može nekome poslužiti, neka ga prebaci u tamu IMT ili neku drugu odgovarajuću.

Pozdrav od člana Okrim! :ppozdrav:
 
Bacao vestak od 5 ujutru do podne,pa registrovao prikolicu,nastavio razbacivanje vestaka,valjao psenicu i komsijin mak!Raspadam se!
 
Bome danas se nakupilo svega. Jutros sadio dudove ispred kuće uz Bosut, pa išao rezat neke jabuke i kruške, pa zatvarat vlagu sa fergusonom i sjetvospremačem, pa raširivat asfalt sa utovarivačem na fergusonu, pa poslije toga sam išao tanjirat opet sa fergusonom, pa sam išao rezat jedan manji voćnjak i sad na kraju dugog dana idemo čamcem u jednu birtiju na valov. :ppozdrav: ::vino::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh