Šta ste danas radili ? 4 deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nicyolas je napisao(la):
priprema zemljista za setvu ?
da setvospremacem, tj germinatorom...
kod nas je pobelilo vec, samo jos malo da se bolje prosusi...
 
Ujutro na posao pa u Durdjevo na ispitivanje stanja motornog ulja u traktorima New Holland, John Deere i dva MTZ, pa nazad.Posle rucka sredjivanje privatnih poruka kako je Administatir iz senke rekao jedva sam ih sveo na 90 komada. :D
 
Kod nas su prašili danas drljačama... Kaže kum sreća pa malo orosila kišica oko 2 popodne pa posle nije prašilo!
 
dosao sa puta iz bara.ljudi tamo poceli trimerima da kose travu pored puta i po parkicima
 
mucobieno je napisao(la):
Nicyolas je napisao(la):
priprema zemljista za setvu ?
da setvospremacem, tj germinatorom...
kod nas je pobelilo vec, samo jos malo da se bolje prosusi...
U mojim njivama je blato do kolena necu jos da ulazim setvospremacem !
Post je spojen: [time]1268840837[/time]
_________________________________________________
Bio u Delta City i u Uscu u shoppigu gledao telefone i neki note book kupovao jos mnostvo stvari a sada u stalu jos malo !
 
Danas sam posetio zadrugu zbog pariteta i mogu da vam kažem u najboljem slučaju je 320kg suncokreta za džak semena (Barolo) i 1,5kg suncokreta za kilogram uree!Ostale zadruge traže još više ali ni ovu neću da reklamiram.
 
Turisticki :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:,
jutros 6h30 sa Kimmel turs-om do Skoplja, pa malo predao dokumenta u ambasadu, pa malo setnja na kej pored Vardara, i stigo kuci u 7 veceras....(ono sto ne valja necu ni da pomenem)
Lep dan, nema sta!! :cool: :cool:
 
meni bilo veselo
prvo jutros prevezao tri prikolice sljunka , sezona gradjevine izgeda polako pocinje
pa otisao sastavio neka crijeva na grajferu za staro zeljezo

ondak otisao sa bagerom da neku zemlju premjestim i pukne mi jedan stabilizator , pa dosao napravio iznova sve onda otisao montirao ga i dovrsio posao i pred mrak stigao kuci

sda malo dzonjam malo gledam monitor , malo i televiziju :spavam:
a i zenu mjerkam :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh