Šta čitate ovih dana, preporučite knjigu

Misli velikana
 
Atila,čitao sam ali nisam znao za nastavak-Ken Folet interesantno piše ,ja sam skoro sva njegova dela pročitao-Od pisaca mogu preporučiti Slavomira Nastasijevića,Dušana Baranina (obojica su pisci istorijskih romana)
 
Zoran0230 je napisao(la):
Atila,čitao sam ali nisam znao za nastavak-Ken Folet interesantno piše ,ja sam skoro sva njegova dela pročitao-Od pisaca mogu preporučiti Slavomira Nastasijevića,Dušana Baranina (obojica su pisci istorijskih romana)

Ne vredi bacati pare na nastavak pošto je pisac po meni urnisao jednu veoma prvoklasnu priču. Nervira me kad pisci podilaze masama samo da bi im knjige bile čitane. Znaš i sam kakva je bila radnja u Stubovima Zemlje - jednostavno nisi mogao da prestaneš da čitaš!
A nastavak je srozao na nivo žute štampe: samo neke eksplicitne scene i ništa više. Bukvalno znaš unapred šta će se desiti.
Ako ipak želiš da pročitaš i to, onda ti savetujem da uzmeš iz biblioteke. :) Ja nikako da prežalim 2000 dinara što sam bacio na te dve knjige nastavka... :haha:
 
ja nikad ne kupujem knjige,Član sam biblioteke od svoje 7-e godine (sada imam 46),Koji te žanr interesuje možda mogu nešto da ti preporučim
 
Najviše čitam istorijske romane i avanture. Pa ako imaš nešto da mi preporučiš... Upravo se spremam da čitam Tajanstveno Ostrvo (Žil Vern) po deseti put jer ne mogu da nađem ništa kvalitetno. :haha:
 
Ova dva naša pisca što sam ih naveo u prethodnom postu.od stranih Forsajt,preporučio bih ti Johanes Mario Simela,Dejvida Morela.Harold Robins interesantno piše...
 
Nisam upoznat sa njihovim delima, ali videću šta mogu da nađem od njih. Hvala na preporuci! :ppozdrav:

Ja više volim da kupim knjigu jer ako je zaista dobra, onda znam da je pročitam i više puta (naravno tek nakon nekoliko meseci). To mi je prešlo od Majke pošto i ona veoma voli da čita. :) A ako nemamo jedno 2000 knjiga rasutih po celoj kući, tu me seci! :D
 
robert kiosaki "bogato dete, pametno dete". jedan od nastavaka bestselera "bogati otac, siromasni otac". sutra kupujem "vodic za investiranje", od istog autora.
 
Uglavnom konzumiram strucnu literaturu, sto ce reci kataloge rezervnih delova i radionicke prirucnike :haha: Da me ne bi zaboleo stomak ili glava od take 'rane, ubacim ponekad na meni i drukcije knjizice, kao recimo ovu :D

2mw6wcn.jpg
 
Upravo procitao i preporucujem.
The One-Straw Revolution, by Masanobu Fukuoka. Moze da se nadje i na srpskom "Revolucija jedne slamke".
 
ovih dana citam knjige "Botanika", "Osnovi Pedologije", "Agrogeologija" i jos kojesta . Ko hoce nesto opsirno da sazna o biljkama i zemljistu , preporucujem :ppozdrav: :D :D
 
Kako poslovi omanjuju tako počinjem sa aktivnijim čitanjem. Pre par dana pročitao "I bogovi umiru" od Radovana Jankovića, trenutno čitam "Otkrovenje templara" a na čekanju je "Otkrovenje Siona" :D
 
Zasto Srbi nestaju;autor Biljana Spasic.
Ja,Klaudije car,i Bog ;R.Graves
Za relaksaciju Prohujalo sa vihorom
 
Kako otvorim knjigu, zaspim. Odnekud klinci doneli nekoliko knjiga E.M.Remarka koje sam citao pre 20-ak godina. Imao sam zelju da se malo podsetim ali nema sanse, stigne me umor i kraj...
Sacekacu penziju i slatko se nacitati. :haha:
 
Nazad
Vrh