Šta ćete raditi sutra?

nisam hteo da sve napisem ovde sto sam napisao va tabli, uhvatili biste se za glavu, moram da razvucem te obaveze na nekoliko dana ...
 
Ljudi ja ujutru krecem... otvaram sezonu predsetvene pripreme za ovu godinu...
teram u dva prohoda, i zatvaranje brazde, i odmah priprema, da nesusi se... treba cuvati vlagu...
 
Boze zdravlja da pocnemo sa setvom krompira :D Poluautomatska sadilica dva reda , dvoje sede i stavljaju seme ,oko jednog hektara zavisi koliko izadje semena.Sorte su kondor i karera ti ? :cao:
 
@Milanche

ja isto sijem sa takom sijacicom poluautomacka isto dva reda ja sijem kondor ja vec godima sijem nesijem puno 1 jutro
 
Sutra idem na pijac, a trebalo bi i da riljam bastu a opet mi fali asov ,uglavnom ranim i radicu ceo dan
 
pretpostavljam da meso nece stici da se pregleda a rostilj ce vec biti raspaljen
 
ide to brzo kod nas za po sata ti naprave analizu,medjutim ne bojim se trihinoze posto nisam ih pustao napolje.Ako budes prolazio sutra preko B.Gradista navrati da nesto progutamo :ppozdrav:
 
hvala na pozivu sutra sam u pozegi sto ono kazu sto poslova a kuca neobrisana :ppozdrav:
 
posto je praznik malo odmora i samo cu masinu za pranje izvuci da vidim da nije zaledila zimus.
 
Nazad
Vrh