Širokoredne sejalice "Maja" i "Lara"

Poslednji put sam uzimao u Kuli, livnica ne mogu se setiti imena.Dosta povoljnije od Majevice je bilo. Po recima vlasnika manje vise sva livena roba po vasarima je njina.
Te njihove sam "prevario" Edur elektrodom i odradili su tako 130-140kj. Navareni deo se nije potrosio,dok ne navareni poprilocno jeste.
Mozda ih i ne bih menjao ali sam prekopirao original Kuhn raonik koji se poprilicno razlikuje od Majevicinog. Prekopirao, konkretno znaci na stari potroseni navario ginanj od Yuga, obrusio i prevukao opet Edur.
 
Ливница Микита и ја сам код њих узимао раонике за нодетку после три године наварили жице од сунце грабљи обрадили и нанели тврди вар. Ено још увек шљака као јуче да су урађене.
 
Ima li neko iskustva da li mogu ploče za soju 120 rupa na Majevica Lara sijačicu? I da li ima neko tabelu rasporeda podešavanja rasporeda u redu? Unaprijed hvala

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Pukao večeras remen turbine na Maji 12 redii, interesuje dali je isti remen kao i na manjim modelima.
 
Da nemaš možda u rezervi jedan, pošalji mibroj tel na pp, polomiosam telefon pa sam ostao bez preko 1000 brojeva.
 
Nista nemam. Kucao na guglu oznaku i zvao par firmi pa koja je bila najpovoljnija.
Mislim da sam uzeo od onih u Gajdobri ili Majevica direktno.
 
Gde ima da se poruče poklopci kutija za maju? Mislim da u majevici vise nemaju
Znam da je neko pravio...
 
Sejalica majevica raona,ne seje lepo jedan kukurz na 15 neki na 18 neki na 25,radna brzine 8km/h.
Sta bi mogao biti problem?
 
Nazad
Vrh