Širokoredne sejalice "Maja" i "Lara"

Nisam ih zvao,trazio sam neke okolne sto drze delove za njih.Probacu sutra da nazovem direkno njih,mada mi kaze covek iz Zrenjanina koji drzi delove za njih da ne stoje bas dobro,i da se delovi tesko nalaze
 
Zvao Majevicu danas,cena za deo 17.000 din,ipak nosim u Cehid kaze mi covek da moze da pogleda i proba da resi
 
Da li neko zna zbog čega bi mogli otpasti mješači sjemena (kašičice) sa ploča na Lara sijačici?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Lose su punktovani, ja na novoj sejalici sam dobio ploce sa otpalim za kukuruz a za soju sam kupio ploce od 84 rupe 4,5mm iz Odzaka, mnogo kvalitetnije ploce od fabrickih
 
Hvala na informacijama, poglesacu da li negdje zapinju mada sumnjam u to posto nisu svi otpali

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li neko ima sliku ploča za suncokret i soju za Majevica sijačicu?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Gde bi se mogli kupiti poklopci kutija semena za sejalicu Maja, u prodavnici Majevica nema.
 
Imaš na KP oglasima radionicu koja pravi između ostalog i poklopce kutija za sejalice, meni su pravili prošle godine ali broj nisam sačuvao.
 
Nisam sačuvao kontakt neki madjari to rade poslao sam jedan poklopac od Maje i po tome su uradili. Materijal je poliester imaš oglas 2000 komad.
 
Nazad
Vrh