Đuro Đakovic

Knd odzaci ili ns, mislim da su bili 730din, imaju djelova za đđ i fahra, nove motore deutz 2,3,4 cilindra.....itd
 
kolege molio bi vas na pomoc trebalo bi meni REMENICA ELEVATORA HEDERA za dd m770 posto mi je rasirena a kajis neradi kako treba zvao sam knd kazu nemaju
 
Tesko, ima za 1620 svaki saraf valjda, al za 770 nema, zeznuto je sa djelovima
 
to sam cuo da u okolina slsvonskog broda ima otpad i prodavnica gde ima sve za mali djuru onda to nije istina?
 
Jebeni su ti v8 motori, trebaju puno paznje i ciscenja svaki dan da bi dobro radili, na njega bolje staviti manji heder i onaj motor sa 1610, redni šestak ima ga i 1322.....

Danas kod mene prolupalo nesto u prijenosu, il je mjenjac il bocni reduktor, kolega ima m88, rashodovan, pa cu vidjeti jel mogu njegovu osovinu sa reduktorima i tockovima ubaciti kod mene na m770, jer moj ima onaj vjenac, a nnjegov reduktor kao i z142, sto je daleko bolje rjesenje nego kod mene.....
 
Pa negdje sam procitao da DD 770MK naprijed ima bocne reduktore umijesto tog vjenca u tocku. Najvjerovatnije da ce sve pasati s tog fahra na tvoj kombajn
 
Drugacija je glavcina od tocka, i felga 26", na m88, dok kod mene je 28", moram izmjeriti, da vidim jel bi to islo kod mene.....

A vjenac sa 88 da li ide na 770, jer kuciste je skroz drugacije, barem meni djeluje bolje rjeseno, jer to moram rjesiti do godine, nije hitno, al bi volio to uzeti od njega, dok neproda.....i 88 ima veci bubanj, sita, heder od 3m, itd itd

Kod svih tih malih je isti cirkus, bio m ili mk

Tek bolje je rjesen 3370, samo u tom prijenosu, i kabina je bolja, al motor isti kao kod mene kao i bocni reduktor i ostatak mehanike na kombajnu
 
Sve je to na isti kaup, sistem mijesalice i to je to.. Mali zupcanik na osovini iz mjenjaca i veliki vijenac.. Na starijim serijama m66, m88 drugacije je taj nosac vijenca. Na novijim model m900, m1002 malo je drugacije rijesen nosac vijenca. Sve to ide dobro dok ne ode jedan od 3 lezaja, ako ne opazis na vrijeme, ode vijenac, zavisno od lezaja koji ode zna da pukne i vijenac i nosac vijenca, sto je veoma skupa varijanta. Tek posle ovih serija dolaze pravi bocni reduktori...
 
Da, vidim da izgleda drugacije, mene zanima jel stima vjenac sa m88 na m770????

Al moram prije to sve rastaviti da tocno utvrdim kvar, jer nije to jeftin popravak.....al kako je to rjeseno, nesvida mi se nikako....
 
Da li su potpuno isti kombajni Deutz Fahr 1620H i Đuro Đaković 1620H?

Isto pitanje i za Deutz Fahr M770 i Đuro đaković M770?

Da li delovi od Deutz Fahr 1620H odgovaraju delovima za Đuro đaković 1620H?
 
ĐĐ 1620 i DF 1620 su limarijski i što se tiče pokretnih delova, osovina, šajbni, remenja skoro identični, ali je motor na ĐĐ TAM-ov (kopija istog na DF-u) i hidraulika Prva Petoletka, a na DF-u motor Deutz i hidraulika Linde.
Inače i najnoviji DF kombajni imaju većinu delova istih kao i stari iz serije 1600, Nemačka filozofija "nemenjaj ono što je dobro" :osmeh:.
 
Imam crvenog đuru i on ima njemacku pumpu hidraulike, a zeleni ima od petoletke.....za 1620 neznam jel crveni ima njemacke sklopove, i da je imao vjerojatno su mjenjani nakon toliko godina.....
 
Nazad
Vrh