Čime se bavite osim poljoprivredom?

Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

shale jesam zavrsio al osnovnu,sad sam maturant gimnazije opsti smer
za sad v.a. ili fax bezbednosti...
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Lepo lepo,bejah i ja nekad maturant al srednje elektro pa upisao elektro fax pa ga napustio i upisao poljoprivredni i ni jednog trenutka se nisam pokajao.

North ARMY je napisao(la):
aj recite sta je potrebno za upis,meni treba neki deo da radim kao menadzer jako dobro mi ide komunikacija sa ljudima i poslovi koji nisu konstantni vec ima kretanja i druzenja sa ljudima

Post je spojen: [time]1257288854[/time]
_________________________________________________
ne pucam na platu od 5000e al oko 1000 je realno
Kako ti onda treba neki deo da budes menadzer?
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

North ARMY je napisao(la):
shale jesam zavrsio al osnovnu,sad sam maturant gimnazije opsti smer
za sad v.a. ili fax bezbednosti...
Ako ovo v.a. znaci vojna akademija, onda ti kao neko ko je sve to prosao savetujem ,sto dalje od toga! Nemoj posle celog zivota da ponavljas sebi najcesce izgovaranu recenicu medju pitomcima : "imala majka dva sina, jedan bio pametan a drugi otisao u vojnu skolu".
Pozdrav od bivseg pripadnika RViPVO!
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Najbolje je pored poljoprivrede, u mom slučaju ratarstva, izabrati posao koji će to finalizovati.
Dakle, proizvodnja stočne hrane, tov (junadi, svinja, pilića...), prerada sirovina (termička obrada soje), pakeraj (ako je u pitanju kokičar, gricko itd), prerada nusproizvoda poljoprivrede (peletiranje oklaska kukuruza) itd.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Evo otvaram temu, pošto mislim da među ljudima koji se bave poljoprivredom ima i dosta ljudi koji se bave muzikom kako iz ljubavi tako i profesionalno. Ja sam nešto između pošto sam i geometar i seljak tj. poljoprivrednik i muzikant.
Naime sviram tamburu tj. kontru u tamburaškom orkestru "Panonski boemi" iz Pančeva. Uglavnom se sviraju svadbice, rađendani, krštenja itd..
Obično se svira do kasno u noć pa je ujutru teško ustati (dal zbog teške glave il umora) ali se stigne i na njivu.
Najgore mi je kad je nešto unapred dogovoreno i to uglavnom subotom preko dana a zbog posla meni je najbitniji dan subota za poljoprivredu, naravno i svako popodne.
Uglavnom je dobro što se uz njivu malo nađe i vremena za drugu ljubav tj. muziku.
Kakva su vaša iskustva ako se bavite i muzikom, kako postižete i jedno i drugo.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

ok. moja greška u koracima, nisam se nešto snašao pa sam duplirao
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Radim kao nastavnik u osnovnoj školi.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Ja studiram ekonomiju,sviram harmoniku dosta solidno pa sa drugarima odrdjujemo neke manje svirke (meni lično to su najsladje zaradjeni novci :osmeh: ) , malo pokušavam da se bavim mehanikom i sličim majsorlucima.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

karalić najbolje pare dobiješ sa harmonikom
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Vidi , da si rekao truba ili vilolina.. moze i za svadbe i sahrane.. Pa ok... Ali , Armonika (kod mene tako kazu za harmoniku, Dalape , dugmetara... 140 basova..)nije dobra. Moze samo za svadbe i ispracaje, ali ovi nam ukinuse vojsku od 2012.. Tako da ostaje samo svadba...
A fotelja.. I u Januaru, i za vreme posta.. Posebno ako se nadje posao sa malom platom i velikim primanjima :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Održavam signalno-sigurnosna postrojenja.

Edit by Branko: korigovan post kolegi Ivanhoe-u.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Rece jedan covek:"Poljoprivreda je jako lepa,'al kad nije sama"!Pametno i vidim da mnogi ovde tako rade,i ja bih ali tesko.Sviram harmoniku,onako za sebe,ranije i za drustvo.Na danasnje vreme polj.budzetu stvarno treba dopuna!!Ja sam prekinuo studije na prvoj godini polj.fakulteta,ali svim studentima na forumu savetujem:preko vode do slobode-do diplome momci!!!!Ne odustajte!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Farmer Bob je napisao(la):
Rece jedan covek:"Poljoprivreda je jako lepa,'al kad nije sama"!Pametno i vidim da mnogi ovde tako rade,i ja bih ali tesko.Sviram harmoniku,onako za sebe,ranije i za drustvo.Na danasnje vreme polj.budzetu stvarno treba dopuna!!Ja sam prekinuo studije na prvoj godini polj.fakulteta,ali svim studentima na forumu savetujem:preko vode do slobode-do diplome momci!!!!Ne odustajte!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
Slazem se sa Tobom da je danas tesko u poljoprivredi bez dopunskih prihoda. Doslo je vreme , da je poljoprivreda postala hoby , a da novac zaradjujemo na drugoj strani. Mislim da je jako dobar moj spoj... Penzija+poljoprivreda=gubitak
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Mehanikom volim da sarafam, farbam, remontujem... iskljucivo za svoje potrebe. Najvise volim da lupam cekicom :udri: :haha:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Osim poljoprivredom volim da rasklapam motore (dvotockase)i malo ubacujem neke novine na njih neka svetla,filtere,i tako to sto se da namestite za male pare...I naravno komp. i net :)
 
Nazad
Vrh