Čestitke za ponove.

Kipuje na dve strane, sa obe strane rinfuz, sa jedne siber, elektro instalacija, patos 4mm lim, ima papire i prenesena je na moje ime. 3000€ sa prevozom i svim dadzbinama.
 
Ciro, dok ti testiras plug, ja kupio danas 756 za 400 evrima, fino stanje, bez ulaganja, i odmah malo isproban i ostavlja zadovoljavajuci utisak..
Da se jos jednom zahvalim kolegi "Bobo" na savetu...

9845e80c94bd2b18096fa8b1cffa8a68.jpg
 
Па ди нађе два точка..нама сељацима, оћу рећи по овој новој номенклатури, фармерима требај уони квадови....да можемо наше њиве да обилазимо по свим временским приликама и неприликама:haha:

Узгред честитке на принови:osmeh:
 
Kolege cestitam na kupovinama.Zarkov Mali jer ce ovaj plug biti za 549 dv?
Pa dabome, nema treći.. U kratkoj probi nije pokazivao znake slabosti, kao da je plug stvoren za njega, videćemo na vece površine...
Zarkov mali@ Gde si uzeo plug? Da nije i JA
Hahahah, kako si provalio, u Voljevce, poznajes lika? Bio danas otac traktorom po plug.. Kaze nema ko vise da radi, a ima porodicne probleme pa mu je preko potreban novac, e sad da li je to bila pesmica ili istina, videćemo....
 
Ciro, dok ti testiras plug, ja kupio danas 756 za 400 evrima, fino stanje, bez ulaganja, i odmah malo isproban i ostavlja zadovoljavajuci utisak..
Da se jos jednom zahvalim kolegi "Bobo" na savetu...

9845e80c94bd2b18096fa8b1cffa8a68.jpg

Nek te lepo i doro sluzi kolega... ZA 400e moze da se uzme odmah ali za manje para mora da se trazi malo.. :osmeh: Ali neka je koristan.. :ppozdrav:
 
Pa dabome, nema treći.. U kratkoj probi nije pokazivao znake slabosti, kao da je plug stvoren za njega, videćemo na vece površine...

Hahahah, kako si provalio, u Voljevce, poznajes lika? Bio danas otac traktorom po plug.. Kaze nema ko vise da radi, a ima porodicne probleme pa mu je preko potreban novac, e sad da li je to bila pesmica ili istina, videćemo....



Top mi je mnogo dobar drugar,a nisi pogresio uzeo je plug u vojvodini jer je vozac kamiona i vozi kukuruz za Makedoniju, pa je stavio nove raonike i plazeve i ofarbao ga, a ima jos jedan 756 koji je kupio njegov deda samo je VK i na kraju se odlucio da proda ovaj jer zemlju da nesto jedva radi. Ja sam trebao ovih dana da idem da ga uzmem na probu tako smo se dogovarali, al nikako od posla da stignem preduhitrio si me :ppozdrav: Nek aje srecna kupovina
 
Ciro, dok ti testiras plug, ja kupio danas 756 za 400 evrima, fino stanje, bez ulaganja, i odmah malo isproban i ostavlja zadovoljavajuci utisak..
Da se jos jednom zahvalim kolegi "Bobo" na savetu...

9845e80c94bd2b18096fa8b1cffa8a68.jpg

Čestitam na plugu, ali to nije 756 već 754, što je još bolja varijanta! Ovaj ima Kverneland glave i jedina mana mu je što je malo nizak i kratak. Kad bi se ove glave namontirale na šasiju 756 VK, to bi bio pun pogodak!
 
Nazad
Vrh