Čestitke za ponove.

Jedino to. Da kada ide unapred onda zadnji tockovi imaju bolji grip a kada u nazad onda prednji.
 
Tako je,ja sam isto drzao prednje naopako a u nekim situacijama mi cak dolazilo da okrenem i zadnje....jerbo iz govana je ponekad bas tesko izaći...
 
jd-6920-4.jpg
pre mesec dana stigao . :ppozdrav:
 
Tehnologija je cudo ovaj JD sam radi njivu:osmeh:,koji je najbolji traktor? onaj za koji nemas pare:osmeh:
 
Nisam imao vremena bilo posla dosta 6920 je model 158ks,tls,ogibljenje kabine,prednja hidrulika,ima radar za menje hektara,proklizavanja sati 7512,PQ menjac.:ppozdrav:
 
Svi kukaju, skupe arende, skupo gorivo, sve se nema a traktori koji sami rade, samo padaju!
Salim se naravno! Ljudi nek vas masine lepo sluze i brzo zarade za nove i bolje, svaka cast

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Hvala kolega... jeste otisao,istog dana sam prodao manjeg i kupio ovog. Lep traktor ,kod nas Same slabo ima neznam sta je razlog ,kako si ti zadovoljan {vec si imao Same i ranije pa zato pitam}?
Ovde kod mene iz dana u dan sve vise ih ima,ljudi u mom kraju ih masovno kupuju...
Prezadovoljan sam tom markom,da je los menjao bih marku,ali opet sam uzeo samea samo sam hteo jaci... veoma mali potrosaci sa mnogo snage i jednostavni za odrzavanje...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh