Čestitke za ponove.

Cestitke i od mene da te dugo sluze obe masine.Inace i ja sam uzeo rp 15 ovih dana ali sa mrezicom..

Poslato iz ravnoga Banata
Koliko je bila para ako nije tajna... Ova je bez mrezice trenutno,ali u tu cenu koju smo se dogovorili je uracunato da mi ubaci uredjaj za mrezicu...

Sent from mTalk
 
Moj drugar je gledao taj traktor jesenas i bas se zagrejao da ga uzme, delovao je sasvim fino kad smo ga probali po dvoristu. Ostavio par dana da razmisli i ispadne mu u medjuvremenu da kupi 2,5ha pa morao da odustane.
Nije da ga hvalim sto sam ga ja kupio,ali traktor je bas bas dobar i u odlicnom stanju...u kabini je kao da niko nije ulazio niti radio sa njim,a i probali smo ga u brazdi,vuče kao tenk...

Sent from mTalk
 
Čestitam na pazaru,mislim da si našao dobre prodavce. Ja sam pazario presu kod Saše u Varvarinu,ljudi su prepošteni ali bukvalno. Kako kaže tako je..znači siguran si u mašinu kada je uzmeš od njih jer je izproveravaju kompletno.

Послато са Tab2A7-10F
 
Čestitam na pazaru,mislim da si našao dobre prodavce. Ja sam pazario presu kod Saše u Varvarinu,ljudi su prepošteni ali bukvalno. Kako kaže tako je..znači siguran si u mašinu kada je uzmeš od njih jer je izproveravaju kompletno.

Послато са Tab2A7-10F
I on mi kaze da je sve provereno na traktoru,isao je da ore sa njim...pa cemo videti kad pocnem ja sa njim da radim sta je i kako je... :)

Sent from mTalk
 
Nisam se ja ponovio, ali da postavim slike.. U utorak vidim na jednom placu istovaraju sa kamiona stvari, vidim ima presa, iz It dovezena, stanem pogledam, fina, ocuvana, u stvarno dobrom stanju. Jedan momak iz susjednog sela trazi presu da kupi za svoje potrebe, nazovem ga, odemo juce, kupi.. Cijena 2820 eura..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh