Čestitke za ponove.

Ja danas kupio prikolicu.
Ja pre 7 dana. Jos da je malo (vise) sredim...

fotografija0505.jpg
 
Papiri nisu problem, papira nema:osmeh: Kod nas se vrlo lako daju nabaviti za smesne pare. Fak je (bio) iz Loznice i pravio ovakve prikolice po IMT licenci, pa se daju lako i jeftino naci
 
@Tomic Toma za te pare koliko ce te izaci ova kad sredis imao si i novu da kupis,blizu tebe.
Ali u svakom slucaju nek je sa srecom.
 
Sto se mene tice u zadnjih 365 dana su da kazem ispunjene moje zelje sto se tice mehanizacije za zemlju koju trenutno radim:
Kupljena nova i zamenila prethodnu staru Agromehaniku:
20131001103609.jpg

Kupljen nov i zamenio stari dotrajali Tornado sa 2 diska:
20140828235237.jpg

Kupljena u fabrickom stanju i zamenila staru OLT masinu koja je bila u malo losijem stanju:
20131206191201.jpg

Kupljena polovna,pre nje nikakvu nisam imao,potrebno malo guma izmenjati i lezaje ali nek ide dok ide:
img20140918104644-1.jpg

A ova mucenica je posle dosta vremena dobila tacku na i :osmeh: :
106954171020474601964082.jpg
 
@Tomic Toma za te pare koliko ce te izaci ova kad sredis imao si i novu da kupis,blizu tebe.
Ali u svakom slucaju nek je sa srecom.
Imao, ali za 2200e (covek radio u Faku, pa uzeo za dugove). Ja sam rekao da ce izaci maximum 1400-1500e da je sredim u fullu. Sa stranicama malo preko 1000e, onda jos farbanje i struja, pa creva od kocnica i za kipu. Ma ima da bude ko bonbona
---------------------
NA, lepo obnovljena mehanizacija :bravo:I mene u narednih par godina ceka taj posao, samo da je::novac::....
 
Poslednja izmena:
Srecom na vreme sam video da udobna kabina dolazi na kraju i da u njoj treba provesti bar 500 radnih sati godisnje da bi se isplatila od cega sam za sad na pola puta. Ako mislis sator za mladenci to posle papira koji bih trebao da dobijem,a supa za masine je u planu sledece godine ako bude para.
Derane pa sto ne prelomis i prodas berac pa makar to bilo i daaaleko ispod cene. :osmeh: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh