Tražim dokumentaciju!

pozdrav svima, treba mi broj kug lezaja spoljna mera je 40 mm,a unutrasnja 18 ili 20 mm.unapred zahvalan,, ima li negde katalog

пробај да нам даш барем један тачан параметар уз конструкцију лежаја, ако се не сналазиш у каталогу. напиши и који је склоп као и чиме мериш. могуће је да буде и цоловних димензија. нпр. висина је 14мм, једноредни куглични и сл. потрудићемо се.
 
pozdrav...Trebao bi mi katalog i neka knjiga podesavanja za kombajn New holland 8070...!?
 
pozdrav....kupio sam steyr 1090 74.godina...ima perkinsovu 6.354 masinu...jeftino sam ga dobio al je u stanju ko da je iz aviona pao...dokumentaciju za masinu sam nasao al mi fali bilo sto od steyr plus serije...steyr 1100,1200 ili bilo sto slicno...molim ako netko zna gdje pronaci bilo sto o steyru...hvala unaprijed
 
mogu ti ga ja odskenirati samo nisam siguran dal cu uspijeti danas, najkasnije za vikend.
 
zamolio bi kolege da mi pomognu da nadjem katalog za kombajn djuro djakovic 1620 za stelovanje kombajna i katalog za heder za psenicu
 
cao svima, meni je potreban katalog delova za Djuru Djakovica 1620h, ako neko ima link sajta gde moze da se skine nek mi posalje.
hvala unapred :bravo:
 
Nazad
Vrh