Pneumatske sejalice za kukuruz

Upravo zbog usluge i nemogućnosti iste,nisu mogli sa pneumatskim da seju pasulj,ja kupim polovnu mehaničku (Maxicorn),radi za sve novce. Bio bih sretniji da sam kupio novo,ali sam i sa polovnim zadovoljan, kad se bude moglo biće i novo,a što se povrata tiče još nikad ga nisam dobio za zalivni sistem. Pokrij se koliko je jorgan dug :)
 
Jedno ste zaboravili a to je da je polovna solidna 2500e to je pola nove!Sto bi dao pare za polovnu kad ustalih npr 2500e mogu na kredit dinarski sa 5-6%kamate na tri godine ja sam cak uzeo grejs godinu dana.Znam da ne mogu svi da priuste sebi novo ali ja se trudim koliko mogu,ta sejalica je proletos odma odplatila svoju ratu za proslu god,posejala je moje sve i usluge.
 
2500e treba ako si ovca za sisanje ili ti se bas zuri. Uvek izleti povoljna za 1500e,mene moja nije ni toliko izasla. Posejala je za 2 proleca preko 200 jutara bez i jednog kvara.
Nisam lud da kazem bolja je od nove,znam da u novoj ima vise zivota,ali velik je zalogaj za mnoge koji nemaju ni tih 1500e,a ne 2500e u kesu pa jos toliko na kredit i onda cekas da li ce biti povracaja ili necr,a kredit ide. Mada ova koliko je placena ce kostati toliko i za 5 godina.
 
Za 5000e mozes da kupis polovnu OLT PSK4,polovnu zitnu sejalicu,polovan amazone rasipac i novu agromehanika prskalicu od 600l.

A sad i da resis da kupis 3 polovne ne mozes,tvojoj je pala cena.
 
CetojevicM

quote_icon.png
Citiram: vasovacIma je komšija ,radi mu ekstra



Da li znas kako se snalazi za rezervne delove, gde ih nabavlja?

ako pogledate temu unazad videcete da se diskutovalo o tome u principu tu nema sta da se menja sve zavrsavas kod metalostrugara sve zavisi u kakvom stanju je kupis jedina mana joj je sto je malo teza sekcija (ako to moze da se nazove manom no za nekog jeste) pa ide odlicno i u losije sredjenoj zemlji i zatrpa svako seme i tacna u zrno :ppozdrav:
 
Kupio sam ploce od 120 rupa za soju,pa me interesuje da li treba skinem onaj usmerivac semena,posto su mi rekli da smeta...
 
Mora ako su sa dva reda rupa.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh