Koju rasu pasa imate ili volite

Hocu samo da se smiri ,stavi i ti neku sliku.
Ovaj mali ce na pijacu najverovatnije.
 
Poslednja izmena od urednika:
aba399318466b80c943676052342d578.jpg
 
Ljepotan,ja ću sad da nabavim haskija ali prvo moram da ga proučim na netu.


Druze evo mog iskustva sa Haskijem. Predivan pas, neumoran, razigran, tvrdoglav, nestrpljiv, nepazljiv (kad uzima hranu iz ruke obavezno gricne i prste). Sve sto je sitnije i slabije od njega on ce ti potamaniti po dvoristu. Majstor za davljenje kokoski, hoce i na ovce i koze. Sin me ubedio da dozvolim da ga kupi od drugara iako vec imamo zenku azijata, veeeelika greska sto sam dozvolio. Naucio je Boni (tako se zove zenka) da arlauce, zamisli duet u sred noci kad njih dvoje krenu sa pesmom. Na kraju sam ga poklonio u Badovince i tamo je ekspresno podavio 6 kokica. Jos uvek muku mucim da Boni odviknem od arlaukanja ali sam na dobrom putu da uspem. Meni je zao da pas bude vezan, ali haski mora ili u lanac ili u boks inace ce naci nacin da pobegne iz dvorista, a onda se retko koji ume vratiti kuci. Opet cu ponoviti da je prelep i umiljat, velika maza, zna da se uvuce pod kozu, ali Bogami ume i da te natera da iskocis iz koze.
 
đađo74
Onaj tvoj je Beli N.O.?
[/QUOTE]

Tako je. Švajcarski ovčar, poznatiji kao Nemački beli ovčar. Star je 16,5 meseci a kod mene je već 13. Inače karakteristike kao i osobine su im apsolutno iste i nalaze se u istoj (prvoj FCI grupi). Postavljao sam već neke hronološke fotografije na strani 48, a biće ih još ... :cao:



img20140312133705.jpg
img20140314125413.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh