IMT

jel mi neko moze reci koja je realna cijena imt tega po komadu?
3f60710bc0cb-1920x1080.jpg
 
Pričali ste o termostatu na stranici prije...pa da pitam sledeće:

Nakon generalne na 565 je naravno stavljen i novi termostat i novi sat temperature, ali u najtežem opterečenju temperatura ne prelazi 70°C, u normalnom radu drži 60°C i treba dosta da se zagreje do te temperature, u laganoj vožnji jedva da temperatura prođe 40°C, zašto je to tako??

Nisam sad siguran, ali ostalo mi je u sećanju da je bila tvornički probušena rupica na termostatu nekih 2-3 mm, napominjem možda nije tako, možda sam to usput negde drugde vidio.

U traktoru od kad je kupljen nov uvek i samo uvek antifriz!
 
`Ako ima rupicu na termostatu sigurno ce imati manju temperaturu kad je pod malim opterecenjem. E sad zasto i kako su bazdareni termostati ili senzori temperature to je vec pitanje ali mislim da oni ustvari i pocinju otvarati na 60 stepeni verovatno sto su to masine predvidjene za teske poslove i u svim temperaturnim uslovima.I 60 stepeni kad drzi je mnogo bolje nego hladan motor da se tera u veca naprezanja
 
Pričali ste o termostatu na stranici prije...pa da pitam sledeće:

Nakon generalne na 565 je naravno stavljen i novi termostat i novi sat temperature, ali u najtežem opterečenju temperatura ne prelazi 70°C, u normalnom radu drži 60°C i treba dosta da se zagreje do te temperature, u laganoj vožnji jedva da temperatura prođe 40°C, zašto je to tako??

Nisam sad siguran, ali ostalo mi je u sećanju da je bila tvornički probušena rupica na termostatu nekih 2-3 mm, napominjem možda nije tako, možda sam to usput negde drugde vidio.

U traktoru od kad je kupljen nov uvek i samo uvek antifriz!
I kod mene je na Rakovici termosta a situacija sa temperaturom je ista kao kod tebe. U oranju ide 60-65C, a u tanjiranju na najvecim prolecnim vrucinama do 75C. U normalnoj voznji 40-50C. Sad sta je- ne znam. Ponasa se kao da nema termostata.
 
Pričali ste o termostatu na stranici prije...pa da pitam sledeće:

Nakon generalne na 565 je naravno stavljen i novi termostat i novi sat temperature, ali u najtežem opterečenju temperatura ne prelazi 70°C, u normalnom radu drži 60°C i treba dosta da se zagreje do te temperature, u laganoj vožnji jedva da temperatura prođe 40°C, zašto je to tako??

Nisam sad siguran, ali ostalo mi je u sećanju da je bila tvornički probušena rupica na termostatu nekih 2-3 mm, napominjem možda nije tako, možda sam to usput negde drugde vidio.

U traktoru od kad je kupljen nov uvek i samo uvek antifriz!

Meni nikada 577 nije prešao ni po ljeti 60 da ga neznam kako koljem obično na 50.
Kad su ispravni ne griju se i ne kuhaju kao neki drugi.
Za to nema sekiracije to je super.
 
Ovaj je 587 bez prednje vuce sa novom limarijom.Mislim da je 1990god.Znaci u sustini samo dignut pritisak na pumpi i dobijeno tih 10ks.
 
Bas tako. Jel to onaj u Pancevu? Dugo je na oglasima.

- - - - - - - - - -

Skinite katalog proizvoda IMT, ima ga na forumu. Tamo nema 587, stare limarije, a ni ja nigde nisam video. Tako da I dalje tvrdim da stara limarije ima 575,577, 578, 579, 585,/588,589. A nova limarije ima 577,587,590 sa torpedovim motorom, 597.
 
Nije u Pancevu.Ovo je neka privatna dojava.Bio je par dana u oglasima pre par meseci ali odustali od prodaje.
 
Nazad
Vrh