IMT

Bio si u pravu ivanez sto se tice male polugice...ona je bila zaglavila.Malo je to jos majstor nastelovo a ja sam opro filter na pumpi i sad to radi savrseno,al eto,danas sam ponovo puko 37 evrica...otiso mi meljac sto drzi poluge ...sto se kaze..krenulo
 
Sve su to sitnice.....jedino je problem sto nemozes raditi s traktorom, sada za drugi put znas i sam popraviti, samo treba paziti kod vracanja poklopca da se dobro stave skare na pumpu, jer nece dizati.....
 
Meljac na fergi 37 evra, Turski, Indijski?

Ako vjerujes da nisam ni pito...pukne saraf pod brnacama na oko 3 kilometra od kuce,pa udri pjesaka,uzmi auto,idi kupi pa poslije sve obrnuto...bio sam ljut da me nije ni zanimalo a jos uz to ujutro naletim na onaj Dual radar i nisam siguran na koliko me okino a vec imam prekoracenje od 22 i ide vozacka na mjesec pa nisam isao u Prnjavor vec kupio u seoskoj radnji
 
U anker platni fabrički je jajasta rupa da bi oba pakna nalegala ravnomerno na doboš. Imam ja nekorišćene anker platne pa ako nekog zanima mogu slikati a mogu i prodati.
A koliko treba da bude otprilike ta rupa jajasta uopste mi nije jasno sto nece da koci onda, jedino dobosi da sus losi jel traktor uopste ne koci... A gurtne su nove
 
Ako si stavio one crne obloge onda od kocenja nema nista,a drugo i ta rupa fabricki i jeste jajasta ali se vremenom pojede taj oblik sto se i na oko vidi i kao takva moze se uz malo truda popuniti varom i lepo isturpijati,mada je najbolje kupiti nove paknove i mirna glava,a dobose naravno obraditi pa tad vidi da li nece da koci.Ja kada sam na fergi tako odradio na zemlji se vukli tockovi dok na asfaltu nisu hteli,e sad trebam ovih dana da sredjujem kocnice na 542 i ako vidim da je ta jajasta rupa otisla necu je variti kao sto sam to radio na fergi vec cu kupiti komplet nove jer je ovaj brzi i treba mu stvarno dobre kocnice.Skoro sam vukao sljunak 3 kubika i isao malo brze kad da prikocim morgen... promasi raskrsnicu i celi 20m mi je trebalo da ga zaustavim.
 
Da li neko moze da mi kaze visinu traktora imt 560 sa kabinom, novijom ili starijom ne znam da li ima neke razlike u visini...?
 
Ako vjerujes da nisam ni pito...pukne saraf pod brnacama na oko 3 kilometra od kuce,pa udri pjesaka,uzmi auto,idi kupi pa poslije sve obrnuto...bio sam ljut da me nije ni zanimalo a jos uz to ujutro naletim na onaj Dual radar i nisam siguran na koliko me okino a vec imam prekoracenje od 22 i ide vozacka na mjesec pa nisam isao u Prnjavor vec kupio u seoskoj radnji

smiljan123
jeli ta seoska radnja kod Mlivojca???
 
Kod nas nemogu ako ne koče registrirat osim ako skinu tonažu i onda nemogu vratiti nazad ju.
Susjed sve radio na imt kiperici ali koči ko luda
 
Nisam mogao da izdrzim :)
ako smeta, neka Admini brisu
Nije bas u skladu sa temom, ali nije ni daleko :)
Novi rad iz moje radionice
IMT 5100 sa Zmaj-evkom

2w7r0br.jpg


21od3qw.jpg


2ish88z.jpg


a2vua0.jpg


jos jednom se izvinjavam ako sam napravio zbrku
 
Malo mi to slabasno vucno oko..da se ne otkaci slucajno...salim se naravno,svidja mi se,samo napred..

- - - - - - - - - -

Aj napravi jedan mtz pa da trgujemo za njega i zmajevku...a verujem da bi ovde na forumu nasao brdo musterija..
 
Nazad
Vrh