Chat u Živinarstvu 4

To je rasa zvana tronedeljni,zaboravio sam da napisem.::namigivanje::

Kod mene su 2 nedelje,pojeli u proseku po 2 kg za to vreme i tu su oko 2 kg,
 
Ja danas merio tronedeljne i imaju tek po 600gr, ranije sam merio na 24.dan i prosek bio uvek kg nadam se da ce dvojka da ih izvuce i da ce bar pravilno da se razviju
 
Pozdrav,

U Senti ima jato New Hampshire pilća od oko 1000 kom.







Pozdrav

Mirče
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav,

U Senti ima jato New Hampshire pilća od oko 1000 kom.


Следеће године не мораш ни да бетонираш овај њихов ВЕЛИКИ забран хехехе Су то домаћа јаја и пилићи? Здрава храна? Само оно што сами покупе, ха? :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Samo da pozdravim braću živinare.Nije me bilo duže vremena na forumu ali vidim da se nista bitnije nije promenilo.:ppozdrav:
 
Takodje pozdravljamo i cekamo da pocne prodaja i malo, sto ono kazli omrsimo brke ,prodajom pilica.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav drustvo.
Tesko se omrse brci u novembru mesecu kad pocinju svinjokolji.Bar sto se para tice.Cena bude takva,da nam ih je zao prodati.Bolje jesti.:ppozdrav:
 
Људи, држи ли неко од вас преко зиме пилиће, има ли набавке једнодневних у децембру? Ја то нисам до сада радио, сад се нешто прерачунавам, па да видим од вас

Ајд' :ppozdrav:
 
Ja drzim cele godine.Nekad manje,nekad vise,al uglavnom stalno.Imam useljenje i u decembru,al dajem dobavljacu dinamiku i po 6 meseci unapred.
 
Какво је тржиште у јануару? Мада ти вероватно дајеш откупљивачима, јер вероватно држиш на више Ја сам мислио да пробам туру са 100 комада, да ваљам сталним муштеријама и око њих.
 
To treba da rascistis sam sa sobom i da ispitas svoje musterije.Da je kriticno preko zime,jeste.Veliki su troskovi za grejanje,a prodaja ne sigurna.Ipak ko ne reskira,taj ne dobija.:osmeh:
 
160151681211288551827252.jpg


- - - - - - - - - -

Da mi je neko ovo pricao,ja mu ne bih verovao_Ovaj degenerik je iz moje baste,tj objekta.:osmeh:
pb170693.jpg


- - - - - - - - - -

pb170694.jpg


- - - - - - - - - -

pb170696.jpg


- - - - - - - - - -

Pile sa 3 noge. :haha:
 
Nazad
Vrh