Rasipači mineralnog đubriva

Hvala. Jesu oni to skoro počeli ili imaju već iskustva da se čovjek može pouzdat u slučaju kvara ?
 
Diklofen, jeli to drastično pala cena ili si pogrešio u vezi turskog rasipača?
Ja imam Teco Star, na limu je utisnuto Donder, i od ovog sa tvojih slika se razlikuje samo u tome, što ja nemam onu drugu rešetku iznad samih mešača (ona zelena).
Predprošle godine me je moj od 1200lit, sa ceradom, kardanom, hidraulikom,... (standard) izašao 2300€, a varijanta sa točkovima od 2500lit je tada koštala 4200€, tako da sam ja sebi sam napravio postolje sa točkovima, koje me koštalo u materijau oko 450€.
 
Ti Donder i sad otprilike toliko koštaju a Best Machinen su dosta jeftiniji i njihove sam slike stavio.
 
Eh sada gledam prospekat za te Best machinen, to su TOČKIĆI za manipulaciju, a ne točkovi sa lafetom za postavljanje rasipača da bude vučeni, na koje sam ja mislio, te točkiće sam i ja dobio sa njim, jedino elektro instalaciju ne, stavio sam je sam, tako da su to odprilike iste cene od predprošle godine.
Dali si zvao MBV iz Vršca, oni su tada bili najjeftiniji?!
 
Danas sam tek video ponovu,stigao pre 10ak dana. Nije vrhunski,bitno jee da je nov i da je bolji od prethodnika.
20140828235237.jpg
20140828235252.jpg

20140828235305.jpg
 
Cestitam kolega i neka te dugo sluzi i zaradi za veci i bolji... Nije los ja sam sa svojim jako zadovoljan kad pogledam ulozeno dobijeno,a posebno zato sto je bolji od predhodnog...

Ja sam ga platio 270e + 10e za mrezu,zimus na nekoj akciji... :ppozdrav:
 
Hvala kolege na cestitkama.
Tako je kako kazete,na sajtu je jos stara cena. Kad sam pozvao kazu 310e je i 10e mreza,ali su nju "dali gratis" tako da je opet on 310e i 15e prevoz.
Ne svidja mi se kako je mreza postavljena,ali koliko para toliko i muzike.

- - - - - - - - - -

Sa jednim diskom je,nemaju sa 2. Najvise mi se svidja oblik diska i curenje djubriva koje ne pada direktno na lopatice kao na nekima.
 
Nema sanse da to radi ijedan rasipac sa jednim diskom.Priblizno jos i kako tako ali jednako nema sanse.
 
A da li mu u praksi treba pomeranje lopatica svaka druga za jednu rupu napred?
Ima li neko mozda neki snimak kako baca? Ja trazio na youtube ali nema..
 
Cestitam North Army :ppozdrav:

Ciro, prosla je akcija. Sad vidim na oglasu da je ponovo vracena stara cena tj 300e + 10e mreza + 15e prevoz. Ti si super prosao :bravo:
https://www.kupujemprodajem.com/Rasipac-mineralnog-djubriva-od-INOXa-8923515-oglas.htm

Zahvaljujuci tebi kolega jel si mi rekao za akciju!!!!!!!!!!!

Ali kad sam ja pozvao gazda mi je rekao da je istekla akcija (ja sam mu rekao da si mi ti rekao za akciju i rekao tvoje ime) i gazda je pristao da i meni proda po akciskoj ceni... Jos jednom hvala ti i dugojem pice.. :ppozdrav:
 
Da smo mi zivi i zdravi :ppozdrav:
Ja ga nisam uzeo pre tih par meseci, ali ga definitivno uzimam u narednih mesec dana.

Dvoumio sam se izmedju ovog novog ormaric-a i polovnog vicon-a ali cu definitivno uzeti ovaj ormaric. Duplo je jeftiniji u ovoj zapremini, nov, 3 godine garancije a imam samo 5ha zemlje.
 
Izgleda dobro, nalazi se u Prhovu pored Pecinaca, kako su ovde na forumu neki rekli za njega gazda nema bas neki kredibilitet, zato se dobro sve raspitaj i oko cene naravno.
 
Nazad
Vrh