lle de france rasa ovaca

Lepo grlo.Pitanje nije baš najjasnije.Ako misliš na cenu,ja stvarno nisam čuo jaču u zadnje vreme.
Interesuje me da li ćeš to grlo izlagati na sajmu a čuo sam da pričaš da mu je cena četvorocifrena.Da li je to tačno ili si naduvao zbog komšija::novac:::osmeh:
 
Poslednja izmena:
Hajde da pojednostavimo i budemo direktni:
Da li je tačno da je grlo plaćeno 1000€ i da li će biti izloženo na sajmu?
Ako nam kažeš i od koga je kupljeno tako će i kolega Rangi razumeti prepisku i dobiti odgovor.
 
pozdrav za sve kolege ovcare. da pojasnimo,grlo je miljkovicevo,ja sam ga kupio. na pitanje ima li jaci mislio sam na grlo ne ni na cenu ne ni na ivana:osmeh:. bice izlagan na sajmu. sto se tice cena nije tacno da je placeno 1000 eura. koliko je pitajte miljka:cao:
 
Kolega lezimire hvala na odgovoru i želim ti svaki uspeh na sajmu.Ja sam od tvog komšije čuo da si pričao da je plaćeno 1000 €.
Što se mene tiče cena i nije toliko bitna,bitno je da si kupio grlo koje ti se svidja.
Veliki pozdrav i još jednom hvala na odgovoru.
 
opet moram nesto pojasniti. grlo je kaparisano a miljkovic ce ga izlagati,ja cu ga preuzeti zadnji dan sajma. ja sam sto bi rekao culetic ovcar pocetnik:osmeh:. a doticni komsija je? i ja tebe mogu pohvaliti za ono sto radis a cuo sam da si ljudina! jos jednom svako dobro!
 
[video=youtube_share;F_0WsklhCq4]https://youtu.be/F_0WsklhCq4[/video]


Od 5 minuta pa nadalje moje stado,tata je na snimku
Kolegu Miloša ne poznajem lično ali moram još jedanput da pohvalim njihov trud i rad.
Od svega viđenog na tv, forumima i sl ovakvi ovčari na mene ostavljaju najpozitivniji utisak. Mislim da je ovo najrealniji način bavljenja ovčarstvom, ekonomski najisplativiji, koji može da obezbedi pristojnu zaradu jednoj porodici. Subvencije su dodatni plus ali i bez njih bi verovatno isto tako dobro funkcionisali . A pitanje je kako će druge kolege opstajati ako subvencija ne bude , što i nije nemoguće ?
I stalno citiram onu rečenicu : Nije bogat koji puno ima, nego koji malo treba !
:ppozdrav:
 
a da li ima nekog efekta?
Možda, nisam siguran ali sam siguran da kod njih ljubav ulazi na usta. Treba ih hraniti iz ruke, to prolazi i kada su site. Moje se skoro sve maze i prilaze same dok ne počnem da ih hvatam,a tada stampedo, zato što je velik prostor, kada je mali prostor mirnije su. Generalno svaka rasa ovaca voli da je u što brojnijem čoporu.
 
Nazad
Vrh