Mf>ursus+zetor-imt

Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

uf izvinjavam se ko je procitao post POGRESIO SAM!!
 
Pokusaj u firmi Atlas sped u Novom Zedniku selo kraj Subotice. Telefon 024 787 329. Ako sam slucajno omanio broj zovi informacije ili mi posalji p.p pa cu iskopati negde vizitku. Kontaktiraj me i ako nemaju pumpu pa cu pitati mog kuma gde se on snalazi za njegovog 2511.
 
Pozdravljam vas,hteo bi da cujem vase misljenje,naime trebali smo uraditi remont glave motora na Ursus C-355 i taj strugar kojeg su mi preporucili bas je toplo preporucio da stavimo ventile iz Prve Petoletke a ne Ceske?!U tom smislu je vec nebitno dali je bio u pravu jer sam ja rekao da stavi ipak Ceske,ali cisto me interesuje imate li vi neke informacije o kvalitetu ovih iz Prve Petoletke???
 
kaze mi jedan majstor da na ursuzu c 360 .ima jedna mana .pocesto ispada iz 3 brzine,zbog cega to se desava?
 
kaze mi jedan majstor da na ursuzu c 360 .ima jedna mana .pocesto ispada iz 3 brzine,zbog cega to se desava?

i mi smo gledali jedan zetor (sa isto takvom menjacom) i na njega je isti je bio problem (izbacivao iz 3), a je solucija bila zamena tog dela, kako je kollega "pankin" napisao.

---------- Poruka napisana u 23:25 ---------- Prethodna poruka je at 23:21 ----------


sve je lepo, samo ovi traktori nisu ista kategorija:
577 ima 4060 ccm a 7245 ima 3595 ccm - to bi se trebalo da vidi i u potrosnjama... ((ni 7745 nema 4060 ccm, "samo" 3922 ccm)) ali se bas ne vidi da je 577 pobedio, ali potrosnja imt-a bi sigurno znatnije veca...
 
Poslednja izmena:
Zetor više troši od imt i to dokazano 577 i 7245...
A kategorija je ista traktora.
Obadva traktora su dobra samo je zetor skuplji...
 
Nazad
Vrh