Otkup, transport i plasman jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Svi po malo pa se skupi. :cao:
Slaba je prodaja. Pogledajte sta pise Radzmen. Ne drma Sabac celom Srbijom. ::lose::

Jednostavno neide.
Sa jagodom sam zavrsio za ovu godinu. :cao:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

bravo kurkela sto si gotov :bravo: mora da si se nafatirao ::novac:: ::novac:: sada cemo i mi.....
ja prodavao za vikend 15-16.05 po 170 na malo na lokalnim pijacama a sada se nadam da ce da ostane na ovom nivou barem do vikenda jer je to sasvim ok cena a ocu jos da zaradim
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Moglo je i daleko bolje.

Sve zavisi od mesta do mesta. Kod nas je lose. Nada se da ce biti dobre cene do kraja. :ppozdrav:

Veceras na tv-u u Bg jagoda 150 din.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

kurkela koja je cena one gadne sabacke kod vas na veliko??
JA danas brao i udomio po 110 din mesanu srednju i krupnu jedno 120 kg kod lokalnog piljara... sta kazete za ovu cenu?? :sta:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

kolege, evo moja supruga će vam biti jedan veliki kupac :haha: postoji tražnja za 40 kg jagoda, molim ponude slati na pp. prednost okolina smederevske palanke. :D
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

za tu ponudu se obrati dejantmitrovic on ti je iz smederevske palanke :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

macosd je napisao(la):
kurkela koja je cena one gadne sabacke kod vas na veliko??
JA danas brao i udomio po 110 din mesanu srednju i krupnu jedno 120 kg kod lokalnog piljara... sta kazete za ovu cenu?? :sta:

Na trzistu ima svakakve robe. Cene su bile od 50 din pa navise. Kupaca slabo ima u Sa. To, su oni kokosari koji vrebaju da kupe bud zasto. Zavrsio sam sa berbom , pa nemogu reci tacnu cenu.
U Obrenovcu je bila na tezgi oko 120 din pre par dana.
Poslednju turu kada sam prodavao, ljudi su drugi put vracali Klery sa pijace.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

na kvantasu u novom sadu danas se prodavala jagoda od90 do 130 din, a nakupci na njivi placaju 90 do 100 traznja je slaba zbog ovakvog nevremena ::lose::
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Danas u Smed. Palanci na pijaci cena je bila od 100 do 150 din ali preovladava 100 din.
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

danas prodao oko 400 kg lepe jagode na veliko po 100 dindzi :cao: a imao sam i neku staru koju sam pokusavao da rasturim pa umesto da je pre 3 dana prodam za 110 danas sam jhe udomio za 85 ::lose::ka ocu i jare i pare :haha:
vise nece cica tako da se igra!!!!
sutra na malo kod mene je plan da ide 140 din a sta se desava na vasem regionu posebno okolina sabca me zanima
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Nemam vise za prodaju, ali redovno pratim forum. :D
Danas sam cuo da je, na tezgi u Obrenovcu oko 100 din. neznam koliko je na veliko na Sabackom kvantasu.

Ali, tesko da ce biti dobrih vesti, do ove godine nisam nesto preterano pratio trziste jagode, ali koliko cujem
ima je previse. ::lose::
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

da ima je previse ali danas stigla braca rusi :D :D :D :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: i pocela ludnica za jagodom a tek ce kad ogreje sunce :haha: :haha: :haha: :haha:, meni je danas poludeo telefon, saamo zivkaju, obilaze a ja samo lagano, das 4000e kaparu za garanciju da uzimas do kraja i nije problem, za sekundu im prekinem snove o avionima i kamionima :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Kurkela je napisao(la):
Nemam vise za prodaju, ali redovno pratim forum. :D
Danas sam cuo da je, na tezgi u Obrenovcu oko 100 din. neznam koliko je na veliko na Sabackom kvantasu.

Ali, tesko da ce biti dobrih vesti, do ove godine nisam nesto preterano pratio trziste jagode, ali koliko cujem
ima je previse. ::lose::
Prijatelju da nemas ti neku ,,zastavicu,, ili kombi... :ppozdrav: Jutros se na Futoskoj u N.S. prodavala losa i sitna po 150 a ove lepse sorte po 200 i nema je .Na kvantasu je islo po 140-nece stalno biti tako,ali netreba je dati jeftino,ove sezone ce biti puno jagoda,ali puno LOSIH jagoda a kvalitet i treba da se plati
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

@Milus :D

Imao sam u plastenicima, tako da sam ugrabio dobre cene. Ne gajim na otvorenom jagodu. Sve zavisi od mesta do mesta, cena varira.
Potpuno ste u pravu, prava je steta pokloniti jagodu, ali kod nas je tako.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Danas smi u Kuli prodavali clery po 160 na malo. U Vrbasu je jagoda isla od 100-150, u Novom Sadu na Futoskoj pijaci od 130-200! Da li je nekom pocela madlena da zri i po kojoj ceni je prodajete? Moja je extra slatka i za sada dosta krupna samo sto od ove kise uzasno truli :zli: :udri:
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

ja berem madlenu, pocela je da zri dosta i ekstra je krupna a i slatka, a udara mi trulez trenutno na velike plodove. prodajem je od 150-200 na malo.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

blago vama, ja ako predjem 90dindzi bice super ali nista se jos nezna, videcemo samo zdravlje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh