Mobilni telefoni

nije on dao 400e ::namigivanje::
ja volim TELEFON sa dobrom kamerom i jakim zvucnicima i za to mi koristi telefon,ne volim tac skrin i te pizdarije koji kad su u traktoru moz komotno spojiti na akomulator a i njega ce pojesti
 
Ja imam dva samsunga i serije- i600 i i550, jedan baziran na windows platformi a drugi na symbian, jedan ima wi-fi, drugi GPS. Nenadmasan kvalitet kucista, i600 ispadao bezbroj puta, kupan dva puta (jednom cak potopljen u sok) i dalje radi bez problema (doduse, zavukla me se prasina ispod maske na displej ali nije strasno).
 
todor je napisao(la):
jbš telefon za 400e na to nikad nebi bacio pare samo da me neka riba vidi sa dobrim telefonom ::lose::
todore uopste nije telefo zbog neke ribe sta bi to znacilo na tomogu da se pale samo neke kurabe ili sta vec jednostavno telefon je masina ziva ima mali milion funkcija sta da objasnim vise ako ste pametni znate sta je WINDOWS !!! a ti NA ne blamiraj se majke ti ako znas ti sta pricas !!! kakav akumulator telefon trosi voma ali veoma malo struje!!! pricas nesto APPLE IPHONE to ti je krs nevidjeni plus ne podrzava programe i ostalo nema opciju za memoriju!! tezak da nepricamo a o njegovoj potrosnji struje trebalo bi da malo razmislis i naucis negde!!! ja sam radio sa ajfonom i znam sta moze taj telefon je bas za one sto oce da se kurce da izvinete!!! dali ima logike kao prvo sta ti pricas NEMA!! HTC manji laksi i ima WINDOWS operativni sistem,APPLE IPHONE veci tezi ima fabricki operativni sistem!!! sad ces reci fora je da je lepsi sistem na izgled kod ajfona isto taj izgled mogu aktivirati na HTC koji vec imam u njemu!!!
 
ti se blamiras kupio si htc koji je na fazon iphon-a a ima delove od samsunga(bar mnogi imaju procesor)
nemam ja sta da ucim ja ZNAM sto veci displej to veca potrosnja znam po sestrinom iphone-u a i nokiji 5800 i svaki koji ima velik displej mora da jje trosi vise od obicnog telefona
taj telefon se ne uzima zbog lepote vec zbog mogucnosti,kod nas je to relativno novo a ti razmisli sto u americi ide iphon-e i svi ga kupuju ili njega ili borovnicu (kome sta treba) jedino do srbije stizu HTC i ANYCOOL falsare zesce
primera radi anycool na papiru specifikacije nokije N95 izgled identican,cena 4 puta manja a kvalitet 40puta losiji ::lose::
a koliko vidim tebi je glavno kako on izgleda i tezina.
aj reci mi koju ces funkciju koristiti na tom tvom telefonu osim igrica,fejsa i muzike:haha:
 
North ARMY je napisao(la):
ti se blamiras kupio si htc koji je na fazon iphon-a a ima delove od samsunga(bar mnogi imaju procesor)
nemam ja sta da ucim ja ZNAM sto veci displej to veca potrosnja znam po sestrinom iphone-u a i nokiji 5800 i svaki koji ima velik displej mora da jje trosi vise od obicnog telefona
taj telefon se ne uzima zbog lepote vec zbog mogucnosti,kod nas je to relativno novo a ti razmisli sto u americi ide iphon-e i svi ga kupuju ili njega ili borovnicu (kome sta treba) jedino do srbije stizu HTC i ANYCOOL falsare zesce
primera radi anycool na papiru specifikacije nokije N95 izgled identican,cena 4 puta manja a kvalitet 40puta losiji ::lose::
a koliko vidim tebi je glavno kako on izgleda i tezina.
aj reci mi koju ces funkciju koristiti na tom tvom telefonu osim igrica,fejsa i muzike:haha:
hahaha dobro NA ako ti znas tako!!! ako je toliki fals sto ima toliku cenu!! ima HTC slicnu cenu kao i taj tvoj ajfon sto si se uhvatio za njega kao da je nesto a nije PROCESOR NIJE OD SAMSUNGA vec intel!!! a za sta cu ja koristiti sigurno nije igrice mozda je tebi to vazno koristicu zasta ja budem hteo i to je moja stvar a ne tvoja imam internet explorer operu msn skype tako da ce se on naraditi!! nije mi vazno da bude sto manji i laksi vec to su prednosti prema ajfonu!!! u ostalom ima sve sto i PC tako da mogu da ga koristim za sve!! ali pusti vise muka mi je da se prepirem uvek neko mora da je pametan gluposti!!! :nono: :nono: ::lose:: :zli: :zli: :zli:
 
toliku cenu ima samo kad je nov i sam znas koliko si platio taj tvoj "svemirski brod" kao neku n73 polovnu,pa se ti malo zapitaj sto mu tako opala cena :sta:
nisam se uhvatio ajfona,al to mu je jedina konkurencija
i moj podrzava MILION aplikacija al ih ja ne koristim,da idem na net puno je bolji komp,ako idem preko kartice ODERE kredit a ako sam kuci blizu rutera puno je bolji komp za net i skype...
2 videcu koliko ti je praktican kad su ti i malo prljave,oznojane ruke...
pa meni je muka od tvog posta ko da si povukao boga za muda,ja da prodam moju n95 mogu da kupim taj tvoj i jos mi ostane 50e ::namigivanje::
 
@ senator
i550 super radi i za razliku od nokijinih symb telefona mnogo se manje zakucava (iz iskustva). Mana kamera i faking kuglica koja npr u garminu ne valja ni za k.... i skrolovanje je mnogo teze.

@kombajner
Windows ne valja ni za komp a ne za telefon, ako se tel zakucava sa symb mogu da zamislim kako radi sa windowsom, no necu da sudim jer nisam imao priliku da koristim windows telefon. Takav telefon je predvidjen za ljude u pokretu koji imaju para da plate net preko telefona, i kojima sluzi kao zamena za PC

I sto NA kaze za net ubedljivo PC zbog velicine ekrana
 
lalo imas logiku :D ::svaka cast::
to je za one koji su ceo dan u pokretu a i za velike gredove gde ima rutera pun k**** pa hvataju signal

od samsunga taceva s5230 ili tako nesto ima ujna i nije nista posebno,prosek za nase realne uslove,tac nije nista posebno,kamera onako...

dalje od n96 je bez veze,to je jedini tel po mom ukusu cista klasika ez taceva,al ima los softver a previse memorije...
 
nemoj samoo ukusima raspravljati!!! NEMA SMISLA!!! ima moj brat nokiu 6280 odlican tel veoma jak brz ima najpotrebnije lepo napravljen meni lep :D!!!
 
ne raspravljam ja o ukusima
ukus je ako ti se vise svidja rozi,sivi ili crni e ti kupuju po "ukusu" a ja kupujem tel ili ako je povljan :D ili da je kompaktan
 
sad dal je ukus tac ili obican o tome se da raspravljati jer tac ima znatno veci displej,ako kupis takav tel jer ti treba displej onda je racionalno a ako kupis da se kur*** onda je stvar ukusa
a za slajd..obicno su u dzepu manji od monobloka,dok preklapac cuva glavni displej tako da i to ima svoja opravdanja
 
imao sam motorolu a1000 i rekao tac telefon nikad vise. Jednostavno ako si u pokretu jako tesko mozes da ubodes slovo, moras da stanes da bi poslao poruku...
 
@mali_lala ok to jeste!!!al reci mi kako ti pises poruku dok ides gradom il dok vozis auto:haha:dok ti to radis neverujem da razmisljas vise o okolini vec samo o tome sta pises!!! kod nas u gradu su najvise tako kaznili i to ove sa kamionima oni najvise tako rade sa tim telefonima ili pricaju isti djavo a tu su i zene koje nemogu bez telefona pa voze i negledaju kuda idu ,ili prosto idu kroz grad pa nevide dali ima nekoispred njih!!! tako da mozda je to mana tac al meni nesmeta!!!
Post je spojen: [time]1255762323[/time]
_________________________________________________
U OSTALOM moze da se pise poruka akobas hoces u pokretu postoji opcija da se pise preko rukopisa !!! netreba nista da se ubada
 
ja mogu da pisem poruku a da ne gledam na tastaturu,kad posaljem ~700 poruka mesecno pa bio bi red da bar to znam,a napipam tastere lako one krajnje znam 5 ima 2 crtice-izbocine tako da se jako lako snalazim i kucam i dok vozim motor ali ne gledam u telefon
 
North ARMY je napisao(la):
ja mogu da pisem poruku a da ne gledam na tastaturu,kad posaljem ~700 poruka mesecno pa bio bi red da bar to znam,a napipam tastere lako one krajnje znam 5 ima 2 crtice-izbocine tako da se jako lako snalazim i kucam i dok vozim motor ali ne gledam u telefon
e pa to al ipak razmisljas ti tu sta pises!!nisi ti koncentrisan na voznju ili sta god da radis!!!
 
zasto da nisam najveci je problem procitati poruku tad ga spustim sa gasa i polako,kad procitam sibnem ga po gasu i kucam,pa ne razumem jel to neka visa nervna delatnost otkucati poruku?? :sta:
 
ne to je glupiranje da nema veceg ludiranja od toga il zavisnost od telefona eto bas to je to!!! nerazumem zasto to radis dali da bi te neko video ili da bi nama na forum pisao da si fensi ili sta vec!!! ja nebi mogo na motoru da drzim mobilni a kamoli poruke da pustam!!! zimerili smo sa gps navigacijom na HTC-u :D brzinu vozio sam 70 80 poputu sirine 2 m i krivina svakih 15 m ;) (nikad nisam pao)
 
Nazad
Vrh