Mobilni telefoni

uzeh pre mesec dana Lg optimus G , telefon je jeziv 1.5 ghz quad core, 2 gb rama, 32 gb rom , 13 mpix itd itd . tel se ne moze otvarati niti baterija vaditi, u pocetku sam bio skeptican sta cu kad zablokira itd, vise ne razmisljam o tome jer nije normalno kako radi , uglavnom svi androidi trokiraju kad im nestane slobodne ram memorije , ovde uvek imam 7-800 mb slobodno i pored instaliranih masu aplikacija koje su aktivne non stop ne mozete ga ugusiti , ako ga njakam stalno baterija izdrzi ceo dan

i sto je naj bitnije za te pare nema jaci smartphone , skoro je u rangu sa s4 jedino na s4 sto je processor clockovan na 1.9 pa na testovima izbaci vise bodova inace ovako u koriscenju nema razlike , pokrece sve isto kao i s4 isti chipset na oba

nokiu sam batalio davno , nema sta da trazi pored samsunga, LG ,HTC, SONY-ja , pa cak su je i kinezi sa huawei obisli davno
 
Jel dobar Nokia 515 dali se neko susretao sa njim?Ima jaku cenu... Svidja mi se na izgled i ima dobru kameru
nokia-515-jpg.jpg
[/IMG]
 
isplati li se uzeti mobilni preko telenora , mtsa ili vipa i koji model uzeti a da ne kosta 30000+ 2 godine pretplate od 1006 dinara a da ima solidnu kameru i da mogu da se posecuju sajtovi tipa poljoinfo i slicnih a da ne izabaci poruku " stranica poseduje svemirksu tehnologiju koju nismo u mogucnosti da prilagodimo vasem telefonu"
 
Poslednja izmena:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/htc-desire-500-dual-sim. Po nekom mom misljenju dobar telefon za 14100din.uz Mix Net M tarini paket. Htc-ovi telefoni su stvarno kvalitetni,jedino je problem oko up-date androida,tu malo zapostavljaju telefone.

Ali po meni, bolja Vam je solucija da u mts-u potpisete ugovor na 2god.bez telefona i pretplata vam je upola, i kupite neki mobilni u prodavnici, za oko 200e...
a da li se ispalti, hm....te minute i poruke svakako trosite, mislim svakako bi troslili kredit, jedino sto bez ugovora niste u obavezi da uplacujete svaki mesec, ali ako trosite u proseku oko 1000din.bolji vam je post paid....odlika je na Vama.
 
Не запостављају они телефоне, већ сматрају да после једне године МИ треба да мењамо телефон, јер као што знате сваке године стижу нови модели, па им се баш и не исплати вршити упдејт старијих телефона...
 
@ Steva 1984 Mi u firmi imamo takve iste uzete preko Mts-a,veruj da baterija ne moze da izdrzi ni ceo dan,nisu ni za sta.
 
Pre 10 dana kupio sam samsung s3 9300, 16 gigabajta u crnoj boji sa futrolom ,mat folijom i jednogodisnjom garancijom 300 € . Upravo ovaj post pisem sa njega
 
Poslednja izmena:
uz pakt od 1000din sam uzeo telefon za 1 dinar i sasvim pristojno me sluzi za forume , net i tako te stvari , kamera 5mpx , nista posebno , ali ni ne ocekujem od kamere te rezolucije kvalitetnije fotografije.. za to sto ste pitali nema potrebe placati vise, a ako vam treba ozbiljniji telefon , ja bih uzeo popust na pretplatu , a telefon kupio u slobodnoj prodaji
 
Kod fotoaparata je najvažniji objektiv i veličina senzora. Kod telefona su te dve stvari mizerne, i ne treba očekivati da će se dobiti nešto mnogo više pukim povećanjem broja piksela...
 
@ Steva 1984 Mi u firmi imamo takve iste uzete preko Mts-a,veruj da baterija ne moze da izdrzi ni ceo dan,nisu ni za sta.
Treba uskoro da uzmem telefon u box paketu u mts-u i telefon ajde neizgleda lose nahvalise ga da je baterija dugotrajna,dobra kamera i savrsenog dizajna ali cena je nerealno visoka za taj telefon uz malko vise novaca imam Nokiu lumiu 520.
 
Многи се заваравају самом бројком која пише на камери. Рецимо то нема ни претерано великог значаја код компактних фотоапарата.
Имам стари Панасоник Лумикс са 5 МегаПиксела, који прави лепше слике него другаров Фуџицу од 10 МегаПиксела или сестрин Никон који је добила прошле године са 10 или 12 МегаПиксела.
Јако је битан сензор као што је Дукеј рекао. Пиксели утичу само на резолуцију (величину) слике, али не и на њен квалитет.
 
Pre 10 dana kupio sam samsung s3 9300, 16 gigabajta u crnoj boji sa futrolom ,mat folijom i jednogodisnjom garancijom 300 € . Upravo ovaj post pisem sa njega
Ja sam ga uzeo 22 novembra i platio ga 285e+350din silikonska futrola +200din folija na kranu u Pancevu, samo sto je moj plave boje,ma da cena ne zavisi od boje mogao sam birati izmedju plave(teget),crne i bele boje.
 
ja sam galaxi s4 platio 52000din pre 20 dana nisam ynao da je toliko jeftiniji s3 inace bi njega uyeo
 
Imam Lg L5 i imam problem sa baterijom u zadnje vreme jedva izdrzi jedan dan, normalnog koriscenja samo razgovori i poruke! Postoji li neka jaca baterija pa nek je i papreno skupa???
 
Citam ovih zadnjih par stranica i bokte covece zapitam se jel se i vi bavite poljoprivredom kao i ja ili mozda radite neke mute radnje... Ja imam nokiu e61 (i to onaj stariji model bez kamere) i sad se osecam kao da imam nekog starog fergusona a vi vozite nekog fendt-a 2013 godiste. Mislim razumen telefon do 200e ajde puno je i to ali gde 500 covece pa ja te pare da dam a on za godinu dana da spadne ispod 300 pa nema sanse.. da ne pricam o padovima, ovaj moj jadnik milion puta je ispadao iz dzepova radnih odela, jedan put umalo da ga vadim iz cisterne, ove godine ga berac pregazio 2 puta i njemu nista radi ko onog dana pre dve godine kad sam ga kupio polovnog za 4000 DINARA a 2006 godiste. kakav ce taj od 500e da bude za 7 godina videcmo.. I moram da pitam kako perete te vase svemirske telefone od masnih ruku, ja sam primetio da ovaj moj nesto bas famin ne voli ali sa ferijem uspem bez problema da sve tragove uklonim?! jel ima neko bolje resenje? :ppozdrav:
nokiae61.jpg
 
Мој друг је узе IOcean X7 телефон за свега 160 евра, са квад процесором на 1,7ГХцм 1ГБ рама, са 16ГБ рома, камером од 13 мега и фул ХД дисплејом. Иначе реч је о кинеском телефону, рађеном за њихово тржише са најновијим андорид ОС Кит Кат или како год се већ зове. Иначе верзија са 32ГБ рома је скупља неких 45 евра, а у рангу је са најскупљим ХТЦ и Самсунг телефонима, па и ЛГ. У кини влада потпуна помама за овим телефоном. Има ту још један бољи али много скупљи, реч је о Oppo Find 5 смарт телефону, али цена му прелази преко 600 долара у кини...

Ово је технологија која кошта, јер су то у ствари мини рачунари а т омора да кошта. Кинез полако праве све боље и боље своје телефоне, ето ја сам прошле године узео у Немачкој ZTE Grand X, на који се сви божији у Србији жале, да им телфон багује, да срче батерију. Ја са овим мојим немам те проблеме, а софтвер је фабрички јер сам га скинуо са Т mobile мреже... ДОбар телефон у ценовном рангу око 300 евра, а ја га платио свега 110 у швабији, преко стрике наравно...
 
@Nikoli Klek kada se radi nosimo neki stari telefon koji je otporan na masne ruke:haha: do sada je bio Nokia N73 pa je sad crko nece vise da se ukljuci posle neznam koliko prezivelih padova i sta mu se nije sve desilo i gde nije bio,a sad ga nasledi Nokia E72 kog sam do sad koristio kao "novi" mob.
 
Nazad
Vrh