Mobilni telefoni

Bolji kvalitet preko slusalica,moj brat ima huawei i nije uporediv sa samsungom,xiaomi ako ima muzicki podesivas zvuka nije uopste uporediv sa samsungovim...
 
Instaliraš neki muzički plejer tipa GoneMad ili PowerAmp i dobiješ mnoštvo opcija za podešavanje zvuka, ako ti to treba. Ako misliš na jačinu zvuka na slušalicama, to zavisi od jačine izlaza telefona, i svaki model ima različite vrednosti izlaza za slušalice, nije bitan brend.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Instaliraš neki muzički plejer tipa GoneMad ili PowerAmp i dobiješ mnoštvo opcija za podešavanje zvuka, ako ti to treba. Ako misliš na jačinu zvuka na slušalicama, to zavisi od jačine izlaza telefona, i svaki model ima različite vrednosti izlaza za slušalice, nije bitan brend.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Baci to u potok to je moj brat koristio na huawei g7 telefonu nije uporedivo sa samsungom ili Nokiom lumiom,Nista ne moze zameniti predinstaliranim muzickim pleyerom...
 
Vidim da se razumeš u telefone, neću više komentarisati.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Jako mi je oslabila baterija na Samsung Note 3, i hoću da kupim drugu. Pretraživao sam po internetu i samo napravio sebi konfuziju. Nude se navodno originalne baterije po 900 din (naravno da nije originalna ali papir sve trpi), zemenske u opsegu od 10-20 e, neke pojačane, različitih proizvođača itd... Da li neko ima iskustva sa baterijama pa da nešto preporuči?
 
Ја још нисам наишао на добру заменску батерију......а да не ослаби после месец, два, дана кориштења.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Покушај у:Телит -у у Нишу.
А пробај и овај "трик":Извади батерију из телефона, зави је у платнену крпицу,и стави у замрзивач на тачно 12 сати.Телефон мора бити отворен и спреман за стављање батерије .Батерија се извади из замрзивача ,одвије платно и одмах ставља у телефом и одмах након тога се прикључи на пуњач и пуни док се не напуни.Врло ретко се деси да поступак не успе и надам се да ниси међу тима.
 
Hvala ! :ppozdrav:

Baš ću to probati! Samo još jedno malo pitanje, da li se u zamrzivač stavlja baterija kad je prazna, puna ili može biti u bilo kom stepenu napunjenosti?
 
Da li neko koristi wifi,iliti bezicni punjac?kad stavim preko kabla,tel je normalne temperature,a kad stavim na bezicni,posle sat ,dva tel je ugrejan...da li to smeta ili je normalno?
 
Normalno je, telefon se više greje na tim bežičnim punjačima, a i sporije se puni.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Postupio već, juče je baterija bila u zamrzivaču, noćas se punila i sad tek treba da vidim rezultat. Samo imao sam jedan peh, pa ću možda morati da ponovim postupak. Naime, telefon i punjač su bili spremni pored zamrzivača da se momentalno baterija umetne u telefon i priključi punjač. I tako sam i uradio, bateriju sam stavio u telefon i odmah (bez zatvaranja zadnjeg poklopca) uključio na punjač i punjenje je krenulo jer se na ekranu prikazala baterija koja se puni (telefon ugašen). Ali još od ranije sam primetio da kabal od punjača ponekad prekida ako je u nekom položaju, a kako sam telefon spustio tako da je ležao na ekranu (jer je bez zadnjeg poklopca) nisam imao uvid da li ide i dalje punjenje. Kao da mi je neko rekao da ponovo podignem telefon i tad sam video da ne ekranu nema baterije. Onda sam ispod telefona podmetnuo poklopac telefona tako da se ekran odvojio od površine na kojoj je ležao za par mm - dovoljno da vidim da svetli crvena lampica punjenja. Znači da je možda max minut-dva bio bez punjenja nakon vađenja iz zamrzivača. Ako je to pokvarilo osveženje baterije nije mi problem da ponovim postupak još jednom.
 
Ja sam uzeo Blackview bilo u Emmi-u za smešne pare i dobiješ poklon vaučer u vrednosti od 2000din.
 
Boli me uvo kakav god da je odrađuje posao za desetku i ne zaostaje za tim nafircanim sve fercera a košta smešno prezadovoljan sam.
 
2hobgc5.jpg
[/IMG]
Kupio juce Samsung a5 2016
 
Nazad
Vrh