Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel zna neko ko je dobio glavnu nagradu?
mislim na kejsa i belarusa!
 
e ste me napljuvali......

karapandza je imao nekih maljih problema u pocetku....to je reseno...bilo je greske u razvodniku hidraulike koji je zamenjen....menjala se cela sereija razvodnika na toj seriji traktor....to i nije neki kvar je je odmah otklonjen a posle je on cackao kompijuter i promenio neke paramentre i to je dolso do nekih gresaka sto je isto ispravljeno....sad je i on naucio i sve je ok....neznam sto ga nismo usrecili....

a kombajn koji nije bio opran je namerno izlozen takav kakav jeste....pisalo je na njemu koliko je uradio za jednu sezonu i to je i bio cilj....da se vidi u kakvom je stanju a koliko je uradio.....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
gregorije83 je napisao(la):
e ste me napljuvali......

karapandza je imao nekih maljih problema u pocetku....to je reseno...bilo je greske u razvodniku hidraulike koji je zamenjen....menjala se cela sereija razvodnika na toj seriji traktor....to i nije neki kvar je je odmah otklonjen a posle je on cackao kompijuter i promenio neke paramentre i to je dolso do nekih gresaka sto je isto ispravljeno....sad je i on naucio i sve je ok....neznam sto ga nismo usrecili....
neznam,moguce,samo ako bi ja pljuno 60000+e za traktor kojem eto bas nesto nece da radi,pod hitno bi zvao sud u strazburu.
a da je bas mali problem,nisam bas siguran,taj vise stoji nego sto radi.....
a hvalili su/ste ga da je traktor godine.(cini mi se 2006)
 
mani me druze te price....kakav sud u strazbru....i te price rekla kazala....to je dobar traktor a dragan je takav covek da nece da ga vozi....cuva ga...to je vec njegova stvar....samo ore sa njim i spremac vuce....traktor ima 250 sati, ja mu bas servis radio....

i jd serije 8000 je imao problema sa radilicama pre dve godine...ili nesto slicno, nebitno pa su uglavnom serijski otklonili kvar cim je uocen....sto je u redu...niko nije zvao strazbur...
 
taj starkelja sto je osvojio case zove se cinezan i on je iz torka . inace on je jedan od najbogatijih paora u torku . to je odmah tu selo pored mene a nije madar nego rumun
 
mityoo je napisao(la):
Zasta sluze one dve crne kugle na maseju 8690?

Baloni brate !

A sajam jad i beda , jedino što mi se jako svidelo da nema gužve pa možeš lepo da razgledaš .
 
Da li je neko video sejalicu za psenicu sto je na sajmu izlozila firma AGRIA,i ako jeste sta misli o njoj?
 
case ih je napisao(la):
jel zna neko ko je dobio glavnu nagradu?
mislim na kejsa i belarusa!

Cetvorogodišnja Bojana Miljovic iz Sombora i poljoprivrednik Georgica Cinezan iz srednjebanatskog mesta Torka kraj Žitišta osvojili su traktore u do sada najvecoj nagradnoj igri Novosadskog sajma.

Cinezanu je ulaznica na 76. Medjunarodni poljoprivredni sajam donela traktor "kejs JX 95" dar novosadske firme Vejt dok je mala Somborka Bojana za svog tata-Ljubišu, ugostitelja po zanimanju a po struci poljoprivrednog tehnicara, osvojila "belarus 320" koji je darivala Agropanonka MTZ Finke.
Isticuci da je veoma srecan što je dobio tako vredan poklon, Cinezan je novinarima izjavio da na svom imanju vec ima pet traktora starih u proseku oko 20 godina a da ce ovaj novi predati svom sinu. Odlucio je tim povodom i da 100.000 dinara uplati u dobrotvorne svrhe, deci bez roditeljskog staranja.
Izvor:(Tanjug)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh