Jagode-opšta tema

Smederevo, juče kvantaš 110 120, katarina 180-200
Danas katarina 160-180,
za sat vremena oko 4 5t stiglo na otkup


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako se vi koji imate vece zasade uklapate sa ovim cenama? Narocito sto i berace treba placati!
Jel imate neke racunice,pozitivne nadam se,na kraju?
 
Cena danas? Ne znam koliko da trazim za kg,idem posle posla kod nekog sladoledzije da se dogovorim za prodaju....
 
Ako je neko zainteresovan,treba mi 20-25tona sitnije jagode,druge klase za zamrzavanje,zdrava bez budji,valjalo bi zenge,ali nije uslov.Zainteresovani neka se jave.
 
Pitaj baticu od mastera. Seti se uredbe o hladnjacama.Ja jos par branja i ima da radi total na dvogodisnjem i trogodisnjem zasadu.


Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Vidim da si bas #+%*%&#

Ja sam danas kad sam krenuo na posao,svratio do jednog momka iz sela na parcelu. Juce je poceo da bere albu.
Ja u zivotu nisam video vecu jagodu,i kazem mu da je sramota sto to ne moze da proda za bar 300 na veliko.
Tu ima jagoda koje su kao moja pesnica,a rekao bih da ostale nemaju manje od 60g po plodu.
Prva mu je godina branja.
 
Sta vredi ako dobije 100 din. treba da bude srecan.Kod nas nema hladnjaca u vlasnistvu proizvođaca i svako moze da te j..e kako hoce.Do te mere pljacka da to nije normalno.Zaboravite na cene od 300 dinara.Ista prica bice i sa malinom.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ma jasno mi je sve.
Decko prodaje direkt na njivi na kilu,da izvuce koliko moze.
Tako mu je kako je,samo sam mu prokomentarisao da je sramota sto to ne moze da proda za ono posto bi i trebao realno.
Malinu su jos proletos cupali,nisu ni cekali da se zahebu ove godine.
 
Katarina komerc danas placa 140 ali sa ugovorima tj registrovana domacinstva a moze li kod PDM bez ugovora
 
Pocerina ti dobru vezu izgleda imas za tu cenu jer od 140 nisam cuo bikome da je vise placeno.ja sam upravo dao na kvantasu po 130din a juce kuci po 120 zrelu potpuno i najverovatnije imam musteriju za ceo rod do kraja za ovaj kvalitet jer ide za domacinstva direkno.juce sam dao blizu 180kg takve i veca mi je isplativost takvu brati

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Pocerina ti dobru vezu izgleda imas za tu cenu jer od 140 nisam cuo bikome da je vise placeno.ja sam upravo dao na kvantasu po 130din a juce kuci po 120 zrelu potpuno i najverovatnije imam musteriju za ceo rod do kraja za ovaj kvalitet jer ide za domacinstva direkno.juce sam dao blizu 180kg takve i veca mi je isplativost takvu brati

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
Vica na kom kvantasu si dobio tu cenu.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh