Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. Samo Srbija ima predsednika države koji ne zna engleski i prestolonaslednika, da ne kažemo kralja, koji ne zna srpski.
2. Samo se u Srbiji čisti sneg tenkovima (Feketić), a vlada ruši bagerima.
3. Samo u Srbiji stari ljudi rade, a mladi čuče u birou za zapošljavanje.
4. Samo u Srbiji političari poštuju teritorijalni integritet Ukrajine, a ne poštuju teritorijalni integritet sopstvene države.
5. Samo su u Srbiji domaći proizvodi skuplji nego bilo gde u inostranstvu.
6. Samo u Srbiji glasate za promene tako što glasate za ljude protiv kojih ste jednom glasali.
7. Samo u Srbiji asistent na fakultetu ima više naučnih bodova od dekana fakulteta.
8. Samo Srbija oporezuje domaće provrednike, a daje 10.000 evra po radniku stranim firmama.
9. Samo je u Srbiji srpska majka “estradna umetnica”.
10. Samo u Srbiji episkop može da bude na čelu Republičke radio-difuzne agencije.
11. Samo Srbija ima grb sa krunom iako nije kraljevina.
12. Samo Srbija želi da se ujedini sa onima koji su je bombardovali.
13. Samo u Srbiji imate mlade koji bi radije prali stolove u Americi nego u Srbiji.
14. Samo u Srbiji pismo određuje da li ste patroita ili izdajnik.
 
Zato se i nalazi u delu za zabavu, a ne u rubrici vesti.

238307432.gif
 
Izgori cigi baraka i dodju iz opstine sa zeljom da popisu stetu i nadoknade je.Pita ga zapisnicar:
- "Sta si posedovao od imovine?"
Ciga pocne da nabraja:
- "Samsung televizor LED FULL HD 32', Bosch frizider, blue ray player Philips, laptop,..."
Prekida ga zapisnicar recima:
- "Dobro,bre,pa ovde nema ni struje!"
Ciga nastavlja:
-"...Yamaha agregat,..."
 
Kada sam ja pre 12 godina imao sudar u Podgorici auto su mi odvezli na parkingu auto moto saveza i tamo sam video isto ovakav auto ograda je prošla kroz desni far,blok motora ,vozačevo sedište ,i izašla na zadnje levo štop svetlo čak su morali da seku ogradu kako bi natovarili auto ma užas jedan što je još tužnije majka pokojnog vozača dolazo svaki dan kod auta i plače po ceo dan to mi pričali ovi iz auto moto saveza
 
Kaže Mujo Fati:
- Zamisli Fato, već šesti dan ležim u štali kraj krave očekujući da se oteli i ništa!?
Viče Fata:
- Kada te vidi pored sebe, sigurno misli da se otelila!!
 
Ma ovaj ruski put je odnela neka reka izlila se izvadila voda pesak ispod asvalta i on posle samo ispuca i padne,ima i kod nas takvih puteva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh