Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Поздрав свима,једно питање.Имам Технострој Љутомер приколицу,3т носивости,једноосовинка,1981г.Купљена нова,никад регистрована.Плочица која се налази са предње стране је наравно отпала(чини ми се до јуче је тамо стајала).Негде сам прочитао да она има утиснут број шасије на руди,па сам успео некако да га пронађем.Да ли је то тај број пошто има 4 цифре и ништа више утиснуто,или има негде на другом месту на приколици тај број-Ако неко има овакву приколицу,можда зна нешто више.
 
ja sam sad jednu takvu gledo u rumi,nema pločicu samo sa desne strane na šasiji ispod sanduka 3 broja ukucana.
 
Moрам да погледам ујутру поново,ја нисам видео бројеве испод сандука...
 
Ima na rudi,ali ispod sanduka ne verujem da ima.A za tu u Rumi,mislio si na jedan trocifren broj?
 
Да на тај број од три цифре,али ако је овај четвороцифрени број на руди битан онда је то то што треба за регистрацију претпостављам.
 
Ima na rudi,ali ispod sanduka ne verujem da ima.A za tu u Rumi,mislio si na jedan trocifren broj?

da trocifren na rudi ispod prednje stranice sa desne strane,mislio sam da proverim u supu il kako je najpametnije dali se moze registrovati sa tim pa bi je kupio ako moze.
čovek taj tvrdi da nije nikad regisravana bila na kombinatu.
 
mislio sam da proverim u supu

To bi bilo najpametnije,jer ko zna da li je plocica od nje otpala ili vec visi na nekoj drugoj vec registrovanoj prikolici,ovako proveris u supu a onda i na nekom tehnickom pregledu pitas da li moze bez plocice pa onda ides sa kupovinom na sigurno,ovako ne veruj nikom.
 
Tata mi javio da je malopre registrovao traktor, prikolicu i cisternu. Nista od masina nije imalo dokumentaciju. Konacno 3 brige manje...
Kako se radnicima nije svidjala izjava, cak 4 puta je popunjavao prijavu za registraciju. Te fali nosivost, te ne valja broj sasije... Ma za popiz...i. Komsija koji je izbeglica nije mogao da registruje prikolicu na svoje ime, pa je isao preko tate i moraju je prevesti na komsiju.
 
Dok se nepromeni:haha:.svajcarci voze i tamo i vamo dva auta na jedne table,ovo je zemlja čuda i nema nista čudno:sta:.
 
Kikindine prikolice bez pločice moraju na "PUS", jer nemaju ukucan broj na šasiji a svi podaci se nalaze na pločici !
 
Nazad
Vrh