Ursus

Ma skupo je to druze, za 3 hiljade moze vec c360 dobar da uzme..
Istina, ali sad opet šta njemu u životu treba od traktora, mada konja nikad nije previše! Ja sam ljetos prodao moj 355 i uzeo 335 jer mi je za tih 2-3ha zemlje, par dana šume i nešto malčiranja i on sasvim dovoljan. Ovaj je ionako stajao neiskorišten u potpunosti za svoje mogučnosti.
 
@kawasaki0201
Iste poslove i u istom obimu imam kao i ti.
Ali, i ja mislim da vise od 2500 nema smisla davati. I to mu je puna kapa. Nov nije bio vise od 7-8000 nemackih maraka. Ne moze nakon 30god opet isto vredeti.
 
Ja sam svog 335 platio 1100€, bez kabine, od prvog vlasnika, gore su bile nove zadnje barumke, nove lamele, i kiler. Od ulaganja sam imao lakiranje, novu instalaciju, akumulator i uređenje ventila glave. Bio im treći traktor na gospodarstvu pa je više stajao nego radio pokraj holanda i dajca.
 
Pa eto rekao sam samo onako, za 3 hilj bas dobar da se uzme, gde bre onaj 335 sa 2 klipa da bude 3500 hiljade.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Aj i ja da napisem da je 3500 evra za 335 previse. Sve i da je kao nov pa je previse. Ja sam bio gledao jedan 335 sa kabinom i malo radnih sati. Gume mu bile kao nove i na izgled ovako lep. Covek trazio za njega 2500 evra pa sam se razmisljao da li da idem da ga gledam. Kad sam otiso primetio sam da mu je puko blok i da je lepljen pa sam odustao. Posle sam kupio C-360 i uopste nisam zazalio.
 
Stvarno korektna cena. Mada, nesto razmisljam s obzirom na prednju vucu i turbinu, tesko da menjac i zadnji dif nisu stradali.

- - - - - - - - - -

Evo jedno zanimljivo resenje:
[video=youtube_share;-_119y8JxAw]https://youtu.be/-_119y8JxAw[/video]
 
Bilo kako bilo, na kraju sam kupio Vladimirca 91 god, od prvog vlasnika, sa kabinom i 3 h sati za 1500 evra. Atomska bomba mu nista ne moze. Sumnjam bas da je Poljak od tako ljutog materijala pravljen.
 
Nazad
Vrh