Problemi u radu Poljoinfo foruma

Sad bi trebalo da radi, ako vidite da je neka tema zapela samo napišite ovde.
 
Meni radi sve.
Koju verziju koristiš, mislim da su onemogućili za stare verzije (ova nova pokad izbaci reklame)?

c08c5cbec9e5defd1c2e9ca24bf990f3.jpg


Evo i proba prošla.
 
Mora da ima neki bug, jer to sam uradio. A kad pokusam da okacim sliku kaze post da je tapatalk updatet i da odem u play store i skinem legalnu verziju, ili drugi post koji se meni javi je to da po forumu moze da se okaci 30kom slika a da sam ja okacio 26? E sada sta dalje nemam pojma:)
 
To sam i uradio ali nista se ne desava. Isti problem. Izem li ga valjda ce sledeca verzija to popraviti.
 
Dugo nisam mogao da se ulogujem na forum,ni preko jednog brouzera.Prihvati mi sifru i ime izadje prozor gde pise hvala sto ste se ulogovali i ostanem of.Sada sam usao kao gost i vidim da sam ulogovan.U cemu je problem?
Sada me pusta i preko hroma,sto nije bio slucaj,tako da je problem verovatno do foruma
 
Jednostavno sam hteo da zamolim za neku pomoc ali to je nemoguce toliko tema,pod tema pa jos ne mogu temu da zapocnem...strasno
 
Pojavio mi se jedan problem od skora sa kompom.. Svaki put kad otvorim bilo koju temu ili posaljem poruku Mozila otvori jos jedan jezicak,kao da sam otovorio jos jednu mozilu!!!!!!!!

Ali na toj sto otvara gore nema nikakvih opcija samo tako iskoci i uglavnom sa nekom glupom reklamom i tome slicnom..... Kako da resim taj problem???

Nervira me kad igneorisem to otovori mi gomilu mozila na traci zadataka!!!
 
Ciro meni kad se to desi ja promenim pretrazivac... To mi se desavalo na Google chrome i onda to deinstaliram i instaliram mozilu sad sljaka lepo.. Probaj i onaj ccleaner on moze da pomogne
 
Pretrazivac cu i ja da promenim definitivno!!!! Tako sam i ja mislio ali sam navikao na Mozilu pa zato je ne bi promenio....
 
Nazad
Vrh