Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Baća to sve zavisi od potencijalnih mušterija.Onima koji redovno plaćaju svaka cena određene operacije je previsoka.Onima koji ne plaćaju cena nikada nije problem ma kolika bila.
 
Ima odgovora

QScan03182015_215712.jpg

QScan03182015_215912.jpg

QScan03182015_220030.jpg


Inače ovo se PRODAJE,ako na...je...bem,tražiću brisanje
 
Imam nekoliko cenovnika iz prethodnih godina i nikada se cene nisu slagale niti poklapale sa cenama koje se kod nas naplaćuju.N.A setva kod nas je 2.000 po k.j šta god se sejalo.
 
Ima i ko radi po 10e/kj. Komsija koji najvise radi usluga je naplacivao kukuruz 1500din/kj 4*70 i soja 1700din/kj 6*50.Znam da je i u Celarevu 2000din,dok su npr Ilinci 2 sela od mog popunjeni sa 10e/kj. Nesto mi racunica kaze da mi je bolje uraditi npr 10kj za 15 000din,nego 12.5 po 10e.
 
Da si ikada čitao ovaj cenovnik,znao bi kako se računa krajnja cena,oduvek je tako
Kod mene 2 prohoda germinatorom + seme soje (ili NS kukuruza) + setva = 10.000/kj
Setva repe sa unošenjem insekticida 2500/kj
 
Ti kao radiš mnogo tih usluga od 10 crvenih po jutru?I koje seme kukuruza?N.S od lane ili Aquamax?Ako ti se toliko isplati zašto onda ne kupiš i kombajn,šta je to kada pogledaš cifre za tebe?Neke se kockice ne slažu u tvojim izaganjima.
 
Ti kao radiš mnogo tih usluga od 10 crvenih po jutru?I koje seme kukuruza?N.S od lane ili Aquamax?Ako ti se toliko isplati zašto onda ne kupiš i kombajn,šta je to kada pogledaš cifre za tebe?Neke se kockice ne slažu u tvojim izaganjima.
A što ja moram imati kombajn? Već mi se nudi jedan da mi radi sve komplet za 3700/kj Case aksijalac,star 3god
Neradim ništa SVAKOME,neradim puno baš iz tog razloga,jer svima posle uzimam i hemiju,i radim kao svoje,a sa neplatišama nemam dodirnih tačaka
Član baderljica ima kući 2 šestoredne sejalice,pa bi želeo da mu ja sejem
 
Ne smatra me se što on ima 2 sejalice.Možda hoće da mu seješ i time odradiš neku kompenzaciju ili šta već(vaša stvar).U onako velikom i jakom selu kupio si onoliki plug samo zarad usluga :sta: (a zagovornik si no till sistema obrade zemljišta).Da uzmeš kombajn sigurno ne bi izlazio iz njega po ovim cenama i sigurno bi maknuo bar 5000ha za sezonu.
 
Nazad
Vrh