Nikad ovako !

Jedan majstor je na SSM forumu ovako nesto rekao , meni se svidelo i zapamtio

Ovde sam video jedan jos bolji . . . . . procitao sam ga na nekoj od tema ratarstvo ali ne znam kog clana . . .

" kad umres ti ne znas da si umro i nije ti tesko , tesko je drugima , isto vazi i kad si blesav "
Ok je i taj slogan ali tvoj je bas na svom mestu po pitanju teme o kojoj se pricalo!
 
Ima pravilo da teret koji se vuce ne sme da pređe 150% mase vucnog vozila. Ispravite me ako grešim oko procenta. To se uveliko premašuje ako se kače 2 prikolice. Slabo ko o tome vodi računa.
Da li sam u prekršaju ako sa traktorom od 7000 kg vučem prikolicu ( kamionsku ) u kojoj ima neto tereta 21000 kgi + težina prikolice od 7000 kg.:sta:
 
Ovo ti je pravilnik iz Hrvatske (Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama)

2. Traktorske prikoliceČlanak 79.
(1) Radna i parkirna kočnica na prikolicama koje vuku traktori mora djelovati na sve osovine kako bi se zadržalo pravocrtno kretanje za vrijeme kočenja.(2) Radna kočnica priključnog vozila kojeg vuče traktor mora se aktivirati istovremeno i s istim uređajem kad i radna kočnica vučnog traktora.(3) Prikolica iz stavka 1. ovog članka može biti opremljena naletnom kočnicom ako joj najveća dopuštena masa ne prelazi 8 t, a brzina 40 km/h te:– kad najveća dopuštena brzina ne prelazi 25 km/h mogu se vučnom traktoru dodati najviše dvije prikolice i– kad najveća brzina ne prelazi 40 km/h mogu se vučnom traktoru dodati najviše dvije prikolice uz uvjet da su na prikolicama kočeni svi kotači.(4) Prikolica iz stavka 1. ovog članka ne mora imati radnu kočnicu, pod uvjetom da joj najveća brzina ne prelazi 40 km/h, da joj najveća dopuštena masa ne prelazi 3,5 t i da je masa vučnog traktora dva puta veća.

Da bi postala traktorska prikolica kamionsku ovdje moras atestirati u traktorsku.

Dalje imas takodje nesto o tome u oprema vozila, prikolica mora imati na sebi one oznake za sporo vozilo, tesko vozilo , duze gabaritima

Članak 95.
(1) Motorna vozila i priključna vozila koja se zbog konstrukcijskih razloga, na ravnoj cesti ne mogu kretati brzinom većom od 30 km/h, ili se na cesti kreću brzinom manjom od 30 km/h kada obavljaju pojedine radove u prometu, moraju biti obilježena znakom »sporo vozilo«, prema odredbama pravilnika ECE-R 69.(2) Na vozilu iz stavka 1. ovoga članka mora postojati najmanje jedan znak »sporo vozilo«, postavljen na stražnjem dijelu vozila. Ako je na vozilu samo jedan znak »sporo vozilo«, mora biti postavljen tako da se nalazi, u odnosu na uzdužnu vertikalnu ravninu simetrije vozila, na lijevoj strani vozila. Znak »sporo vozilo« mora biti postavljen na visini ne manjoj od 250 mm (do donjeg ruba znaka) i ne višoj od 1500 mm (do gornjeg ruba znaka), mjereći od zemlje do ruba znaka.
Članak 96.
(1) Teretna motorna vozila najveće dopuštene mase veće od 12000 kg (osim tegljača namijenjenih za vuču poluprikolica) moraju biti obilježeni pločom/pločama »teško vozilo« prema odredbama pravilnika ECE-R 70.«(2) Priključna vozila najveće dopuštene mase 10000 kg ili manje čija duljina (uključujući duljinu vučne rude) prelazi 8 m i priključna vozila najveće dopuštene mase veće od 10000 kg bez obzira na duljinu moraju biti obilježena pločom/pločama »dugo vozilo« prema odredbama pravilnika ECE-R 70.Ostale vrste vozila ne smiju biti obilježene tom pločom/pločama.(3) Ploče »dugo vozilo« namijenjene za montažu na priključna vozila (prikolice i poluprikolice) moraju biti izvedene žutom retroreflektirajućom pozadinom i crvenim fluorescentnim rubom.(4) Ploče »teško vozilo« namijenjene za montažu na motorna vozila moraju biti izvedene zebrasto s naizmjeničnim kosim žutim retroreflektirajućim i crvenim fluorescentnim pojasevima.(5) Na vozilima mogu postojati jedna, dvije ili četiri ploče »dugo vozilo« ili »teško vozilo«. Broj ploča ovisi o mogućnosti njihove montaže na stražnjem dijelu vozila.(6) Ploča ili ploče »teško vozilo« ili »dugo vozilo« moraju biti postavljene na visini najmanje 250 mm (do donjeg ruba ploče) i najviše od 2100 mm (do gornjeg ruba ploče), mjereći od podloge do ruba ploče.


Pitacu jos o tome ali koliko sam cuo mozes sa traktorom vuci i takve prikolice ako su atestirane , registrirane i imas neku od profi vozackih , tu ne spada B kategorija jer po tezini ti vozis sleper.
 
Mislim da ne treba profi vozacka. Bitna je duzina cjele kompozicije, max brzina koju kompozicija moze razviti da je registriran i traktor i prikolica kao traktorsko prikljucno vozilo, da su kocnice ispravne i na traktoru i na prikolici i da su spojene i da NIPOSTO nisi u pretovaru tj. da vozis onoliko robe na koliko je prikolica atestirana, bez obzira sto u nju stane vise...
 
Ja koliko znam da ovi koje znam a koji vuku recimo 2 x 8t ili 2x10t prikolice svi imaju C i D vozacke , a ovi sto vuku jednu kamionku ali do 12t imaju samo B kategoriju. A znam i koji imaju 2 prikolice 8t a uvijek vuku po jednu na silos( a kod ovog vlasnika sto vuce po jednu kad radi jedan sto vozi sleper onda vuce 2 prikolice 8t ) a imaju veci traktor od ovih sto vuku 2 x 10t prikolice. Do silosa nema nikakvih brda ni nista tamo gdje vuku a napravi turu od njive i nazad ako nema guzve za 25 minuta ili manje.

A kamionska prikolica od 20t tereta bi vec bila po gabaritima kao i ove dvije od 10t, ali ja nisam jos vidjeo kod nas takvu a da ima tablice i da je vuce traktor , osim ovih sto vuku bale sijena ali prikolice nemaju tablice.

Pitacu jednog koji znam da je malo vise upoznat sa time.
 
Ako smo kod teme, danas između Kanjiže i Horgoša
537bde67cd3052d1454ec5f836eacbb5.jpg
 
Drugari vukli svojevremeno sa rusom 892, dok nisu uzeli vece traktore kamionsku prikolicu. Majko mila 21t stane u nju psenice. Ala je to izgledalo opasno na putu. Sada kada je vuce jd7530 deluje skroz korektno. Znam da su neki zidali kamionske sa tri osovine da ponesu 25,26 t pa ih je policija iskljucila iz saobracaja. Mnogo je to ljudi tereta za nase lepe puteve.

Nada poslednja umire.
 
Zato ceradu 13.6m prepravljenu za repu ne dam da tovare do vrha, jer zakuca 60 i ono preko nepostoji.
 
Nazad
Vrh