Massey Ferguson

Meni je otpalo to staklo i zalepio sam ga obicnim providnim silikonom,sa unutrasnje strane zalepio dak traku i sa spoljne nalio silikon,izdrzalo celu sezonu i jos stoji..............
 
Kod mene su to staklo (leptir) razbili ovi sto su uvozili traktor. Kad su ga trebali skidati s kamiona bravica se zapekla i nisu mogli unutra pa im to bilo najmanja steta da otvore. Odvezo ga u firmu di ugradjuju auto stakla i majstori izrezali komad i zalepili nekim crnim silikonom pa se sad ne otvara.
 
Radi i mehaniku, samo sto bi morao traktor da teram kod njega.
Imam neku remetku unutra, prosli filter za hidrulik je bio pun opiljaka, evo pre 10 sati stavio nov filter i ponovo upalio lampicu da je zapusio. I kod sporih brzina kad idem oseti se da udara nesto.
Docice nesto elektroniku da mi sredi, pa ce mo videti detaljnije..
 
Poslednja izmena:
Radi i mehaniku, samo sto bio morao traktor da teram kod njega.
Imam neku remetku unutra, prosli filter za hidrulik je bio pun opiljaka, evo pre 10 sati stavio nov filter i ponovo upalio lampicu da je zapusio. I kod sporih brzina kad idem oseti se da udara nesto.
Docice nesto elektroniku da mi sredi, pa ce mo videti detaljnije..

Koji je model u pitanju?
 
Da, to jeste. Mogu napraviti bas veliki lom, u slucaju dalje voznje. Ovako barem ce malo manje kostati popravka, moralo je i to jednog dana doci. 10 god je vec kod mene, do sada kljuc nismo stavili :)
 
Bendix radio i mom drugaru menjac jesenas i uzeo 4500€. Ovaj ga zvao posle mesec dana kad je menjac ipet poceo zezati Bendix vise nije hteo da se javi...
zovi bre Mila iz Masfer agro NS ljudi imaju iskustvo bices zadovoljan
 
Ekipa Iz Pkb zna tu seriju u crno ispod nokta...sa njima smo pre dve godine izremontovali naseg od tegova do poluga...
 
Bendix radio i mom drugaru menjac jesenas i uzeo 4500€. Ovaj ga zvao posle mesec dana kad je menjac ipet poceo zezati Bendix vise nije hteo da se javi...
zovi bre Mila iz Masfer agro NS ljudi imaju iskustvo bices zadovoljan Dali taj majstor Mile iz lacarka
 
Nazad
Vrh