Massey Ferguson

zavario za postojeci vucnik ,vidi se na slikama,tako sam namestio da mi vucnik ostaje slobodan ispod tegova
 
mozete li mi reci nesto o modelu 3120 godiste 1992. mislim da ima 110ks, bice u ponudi za koju nedelju neznam jos cenu ali sam zainteresovan za kupovinu. ali mi treba neko sa iskustvom tj. neko ko ga ima da mi kaze na sta treba obratiti paznju i da li se taj model dobro pokazao;
hvala...
 
Stara reklama za MF 65 i prvu seriju sa multi power-om.





9rfaowb33gvsOxy.jpg
 
Ljudi kakav je masej 595 citao sam na hrvatskom poljo forumu da ga bas i ne hvale mnogo,a ovaj covek sto mozda hoce da ga proda ga hvali da je odlican.Ja sam zainteresovan za njega 83 godiste komplet uradjen od glave do pete dali je neko imao iskustva sa njim?
 
Мала посластица....
Photo0178.jpg

Photo0179.jpg

Photo0180.jpg

И једно питање за искусне,купио сам уље за трансмисију и хидраулику ....па ме интересује где се сипа уље након испуштања старог?Да ли је то онај шраф на деклију хидраулике?
Photo0182.jpg
 
Хвала,већ сам завршио посао...надам се да му одговара ово уље!
Mi smo uzeli 10-30,ali Bisonovo,do sad nismo koristili Bison,ali mi je jedan covek iz susednog sela napomenuo da mu je Derek rekao da nikad nije cuo za Bison ulja-a navodno Engleska ulja...lud zbunjenog...
 
što mislite o ovom traktoru.....ima 75ks, nema prednju vuču, nije toliko ni potrebna......trebao bi lijepo vući plug 2x14.....

izgleda očuvano, jel vrijedi 6000€????

vozio sam 284 sa prednjom vučom, ima sigurno debelo preko 10 000 sati, i nije otvaran, ide ko raketa, mjenjač na tim satima radi odlično, motor pali odlično....a mislim da ima 68ks......pa me privukao ovaj 294




















 
Nazad
Vrh