Radovi u malinjaku

Danas sam pravio presek za ovogodišnju berbu. Imam zasad vilameta u solidnom stanju - 1160 metara. Potrošeno 500 radnih sati i nabrano 2350 kg maline. Da li je to dovoljna količina za to vreme?
Inače cena u Loznici 130 din. Pozdrav iz Lozničkog kraja.
 
Postovani malinari, imam jednu molbu...je li neko voljan podijeliti recept kako se pravi slatko od malina, dzem, sirup i sok? Koju sortu maline preporucujete? Recepti mogu i na p.p.

Hvala
 
@shonepa
Rijetko koristim internet uopste, zaista mi nije palo na pamet ili sam imao predstavu da se uz par klikova moze naci odgovor na moje pitanje.

@Proximus
Hvala puno.
 
jel mogu ovde da pitam sta je sa mojim malinama imaju dosta ovih belih fleka

- - - - - - - - - -

jel mogu ovde da pitam sta je sa mojim malinama imaju dosta ovih belih fleka

ne mogu da stavim sliku trazi mi fotkica neki fles
 
jel mogu ovde da pitam sta je sa mojim malinama imaju dosta ovih belih fleka

1. 99% ovako na ne vidjeno su ozegotine od sunca... Imam i ja po neku...

2. Kada ste na sajtu fotkice, imate ispod opciju "jednostavnija forma", kliknete tu i uploadujete slike... Ukoliko otvarate Chrome-om, imate na adress bar-u (polje gde je naziv sajta) malo slovo 'i' u krugu... Kliknete njega, izacice vam veliki padajuci meni, negde pri sredini je flash i oznacite "Use always on this site". Refresh stranicu (F5) i onda ce da radi bez problema... :)
 
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

hvala druze Proxi , a sad treba li nesto da radim u vezi s problemom osim postavljanja zasene :sta:
 
Mile, javi se kolegi 'Mikser989'... Mislim da je on rešavao to skoro... Liči da je muva galica tu odradila svoje... Ali kao sto rekoh, konsultuj se sa njim.
 
Nema leka protiv tog insekta... Neke od tih grana će preživeti, izrašće nove, tako da šteta nije velika... Nema prskanja

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Pa trebalo bi iseći i spaliti... Ali taj insekt je završio polaganje larvi za ovu godinu. Ako spalis, biće ga manje sledeće godine

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh