Zaštita jagoda

Ja sam danas uspeo da isprskam jagode sa swichom i isabionom. Sada mogu da se opustim za Uskrs.:ppozdrav:
 
Ja cu takodje sutra isto .Posle podne ,necu bas odmah ujutru zbog praznika.Veci mi je greh da mi sve propadne nego sto ce traktor sutra da isrska za pola sata posla.
 
Ko radi, bog ne brani, prevrtanje zemlje u polju je greh na praznik, a berba i zastita je obavezna, jer bolest ne gleda praznike.
 
kako bilo danas praznujem, nadam se doborom vremenu sutra pa ce signum da radi. Moze li signum da se mesa sa aminokiselinama i nekom prihranom blagom, cisto da malo bolje krene posle ovih kisa?
 
NAravno da moze, ja jedino kalcijum i bor za oprasivanje ne mesam sa nicim, pomesaj Isabion ili tarner, po meni su oni najbolji na trzistu za ove stresne situacije:ppozdrav:
 
Pa ono svi kazu moze da se mesa ali nije preporucljivo, lakse mi je da potrosim par litara nafte i izdvojim jos 2-3h da izdvojeno oprskam nego da razmisljam da li ima neki kontra efekat
 
I meni se ucinilo da je malo pa sam pojacao dozu 160 gr na 100 l vode sam stavio,prskao sam jutros oko 10:30 evo sad pocela kisica valjda ce da ima neko dejstvo.
 
Nije malo, stavlja se od 0.08% do 0.1%.
Ja godinama stavljam od 250g do 300g na 330l vode i nikada nisam imao trulež u jagodama (samo mora redovno da se tretira).
 
Nije malo, stavlja se od 0.08% do 0.1%.
Ja godinama stavljam od 250g do 300g na 330l vode i nikada nisam imao trulež u jagodama (samo mora redovno da se tretira).

Ups, izvinjavam se! Nisam dobro pročitao, mislio sam da se radi o Switch-u... Signum se primenjuje 0.15% za jagode (500g/330l). Još jednom se izvinjavam zbog zabune koju sam možda napravio.
 
Na jagodama mi donji listovi izgledaju ovako i na kraju sav se osuši, do čega može biti dali je neki nedostatak u prihrani ili je neka bolest kako bi se suzbilo ili zaustavilo daljnje širenje zahvaljujem na odgovoru.

 
Zvao sam savetodavno sluzbu signuma,dobio sam broj od jednog coveka,i radasin je u pravu,tacno je da je primena Signuma 2 kesice na 10l vode,odnosno 16grama na 10l,a ne kao sto su meni u apoteci rekli 1 kesica(8g) na 10l vode.
 
Danas sam kupio switch i sjeo na **greška od cjene , 189kn ( 24.86 eura ) 100 grama , samo mislim da je sada malo jaca koncentracija ide 10 grama na 20 litara vode i to je za 100 m2 povrsine , a prije sam stavljao 10 grama na 10 litara vode odnosno 20 grama na 100 m2 .
Sta vi mislite jel sam upravu ili sam imao do sada lose informacije ?
.
 
Nazad
Vrh