Čestitke za ponove.

Čestitam Bobo. Ovo je nova prikolica koliko vidim? Pa i bolje nego polovna, za te pare... Baš je lepa.
 
Pa gde Zastavu uze? Da se razumemo, prikolica nije loša ali je registracija svake godine sve veća avantura.
Ja imam Zastavu Tera 1000K sa kočnicama. Prvo zbog toga ne mogu da joj radim tehnički bilo gde. Zatim, bila je frka oko sertifikata koji fabrika nije imala neko vreme. I sad svaki put na tehničkom prave pitanje. Ove godine su se mislili da li smeju ili ne da je rade jer je fabrika opet izgubila licencu. Pokazivali mi dopis iz agencije za bezbednost saobraćaja. Moja prikolica je 2003. godište, kupljena nova u Zastavi. Prošle godine sam morao da ih molim da mi pošalju neki sertifikat koji izdaje Mašinski fakultet u KG. Srećom bili su brzi ali sav taj stres i nerviranje, pa čekanje, pa šetanje tamo ovamo... Kažem, ove godine (baš pre neki dan) je opet bilo povuci potegni. U ozbiljnoj sam dilemi da li da je bacim u oglase. Dobra je prikolica, platio sam je 1300€ tada sa ciradom i nadogradnjom, alu stranice itd. Ali ova prokleta administracija opasno smara i ubija zdrav razum. Kao da je bitno šta je sa fabrikom sada ako je prikolica napravljena 2003.g po svim tada važećim pravilima...

offtopic: A tek da ne spominjem da su mi sad prepravili broj putničkih mesta u Nivi od dosadašnjih 5 na 4 i zbog toga moram novu saobraćajnu da plaćam i da je čekam. Kažu, stig'o dopis is ABS da od sad Nive nisu za 5, nego za 4 putnika.

Ajde nek je sa srećom prikolica i želim ti sreću prilikom registracije sada i u buduće :)

Evo moje:
46fef4u-960.jpg
 
Za tebe, za nivu - ako je dosad registrovan na 5 - ne vazi nov zakon, da se mora registrovati na 4. To su neka opsta pravila - da ne ulazim u detalje...
 
Znam da je bilo problema sa registracijom sa tim koje su ranije proizvedene.Pre nego sto sam je kupio,raspitao sam se i u policiji u mojoj opstini,i u AMSS,i u Beogradu u Ljermontovoj.Ono sto su mi rekli da je potrebno od dokumentacije,to sve i imam.U ponedeljak idem u Ljermontovu da je registrujem,pa cu videti.Nadam se da ce biti sve u redu pri registraciji,jer je sve bio u redu i juce na tehnickom pregledu.

@Dare
@mims
Hvala! :ppozdrav:
 
Tu se podesava plug u odnosu na sirinu traktora, to jest podesava se zahvat prednje brazde, a da bi se sirio zahvat pluga moraju se prednja i zadnja brazda paralelno razmaknuti
 
Nazad
Vrh