Čestitke za ponove.

Milane cestitke za kupovinu. Da li je balirka pazarena gde i Case? Ako moze cena. Moze i na pp. :ppozdrav:
Jeste,u Kelebiji kod Kristijana... I moja preporuka ako neko nesto kupuje da to potrazi kod Kristijana,jako fini i posteni ljudi... 4700€ je trazio bez mehanizma za mrezicu,ali smo smo se dogovorili na 5000€ da mi poruci mehanizam za mrezicu...

Sent from mTalk
 
Cestitam Milane na kupovini nek te dugo sluze masine :osmeh: Jel mozda Same iz Varvarina i ako nije tajna koliko si ga platio ??
Jeste iz Varvarina,na 15900€ smo se pogodili,i da mi ubaci klima uredjaj,sredi prednje blatobrane,izmenja sva ulja i filtere ,i da sredi sve papire i da ga registruje na moje ime i da doveze kuci... Inace 14500€ je trazio bez ovih dodatnih stvari...

Sent from mTalk
 
Cestitke i od mene da te dugo sluze obe masine.Inace i ja sam uzeo rp 15 ovih dana ali sa mrezicom..

Poslato iz ravnoga Banata
 
Jeste iz Varvarina,na 15900€ smo se pogodili,i da mi ubaci klima uredjaj,sredi prednje blatobrane,izmenja sva ulja i filtere ,i da sredi sve papire i da ga registruje na moje ime i da doveze kuci... Inace 14500€ je trazio bez ovih dodatnih stvari...

Sent from mTalk

Moj drugar je gledao taj traktor jesenas i bas se zagrejao da ga uzme, delovao je sasvim fino kad smo ga probali po dvoristu. Ostavio par dana da razmisli i ispadne mu u medjuvremenu da kupi 2,5ha pa morao da odustane.
 
Nazad
Vrh