Voćarski traktor-vaša preporuka

Kolika je širina ovog AC 7700, koliko para i koje godiše ?
 
Odlican vocarski traktor, ja sam prezadovoljan.
2ihar0j.jpg
[/IMG]
 
Moze se naci i za 7000€ puno je para i mjenjaci su problem. Dobar traktor ali cena......ja sam u swici zamalo pazario
alex.bundalo@
 
Nisam radio sa Doradom samo pomerao po dvorištu ali mi nekako močnije izgleda sviđa mi se powershift,volim mijenjati sam brzine Fendt je dosadan po tom pitanju.
f511497f9d6d837250ca2af94829c898.jpg
28a41a9827018e446bfcb89945149fe5.jpg
074438c906221a77cb7b2cd4bf9dd0ad.jpg
aa67fc7069e0e687a3bc66bd5ad34955.jpg


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
POzdrav ljudi u nedoumici sam sto se tice vocasrkih traktora...Konkretno planiram samo da radim malinu sa njim.potrebno od mehanizacije recinmo tarup,freza i atomizer ili prskalica...
Da li je neko imao iskustva sa uvozom ovih traktora iz Ukrajne????????????
http://autoline-eu.rs/-/prodaja/nov...15-l-s-freza-gidravlika--16012211312516498400
Evo ake ne moze da se otvvori link http://prntscr.com/cj3ype
Dakle ono sto me zanima jos je da li ce moci ovde atomizer na ovaj traktorcic i da li ce moci tarup...
Koliko kosta da ga uvezm otprilike?
Da li mi se vise isplati da uzimam njega ili polovnog Tomu??
Ko god zna nesto o ovome neka odgovori posto sam slabo upoznat sa mehanizacijom a ako planiram da sirim moracu da kupim neki.....:ppozdrav:
 
Ako nekome treba dobar vocarski traktor,juce sam gledao i probao jednoga Hulimana u Lipolistu.
 
A koji preporucujete traktor za lesku da koristim na oko 2 hektara, i imam vocnjaka i okucnice jos nepuna 2hektara. Od prikljucaka planiram pipalicu frezu, malcer, prskalicu, plug, tanjiracu. Da napomenem, bitna mi je cena da je jeftinije, a i ne bih 533 na primer za 2000e
 
Pa za tako nešto ti je dovoljan i 539 sa duplim kvačilom i blokadom (zbog terena gde se nalaziš), nemaš potreba da daješ neki veliki novac za poseban voćarski traktor. Ja sam kupio starog Massey-a MF35, malo sam ga ''doradio'' i završava posao, čak vuče i tarup (cca 400 kg) uzbrdo bez problema.
 
14 hiljada.Lepsi je uzivo nego na slikama,bar meni.

I ja sam ga video u oglasima, 80ks nije malo, mocna je to masina, ne znam samo koliko je odradio, kakav mu je menjac i jel brz? Meni je zelja da jednog od ovih mojih kineza zamenim vocarem, ali imaju cene jake, za sada za mene nedostupni..
Inace ovaj covek u lipolistu uvek ima po nekog lepog vocara na stanju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh