Sumarstvo

20170322_110203.jpg
[/URL][/IMG]
20170322_110213.jpg
[/URL][/IMG]
samo da se namontira rezervar za ulje i komande ...
 
Super stvar samo da je prikolica malo veca da moze vise stati... I ako si preracunao koliko ce te izaci sve to?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
3 metra duzina tovarnog dela mislim da nema potrebe za vise , na prodaju je ako je neko zainteresovan , dizalica u ekstra stanju vrlo vrlo malo radila...
 
Drugari interesuje me da li neko zna gde ima da se kupi sajla 9mm, potrebna mi je za vitlo krpan, i sta preporučujete presovanu ili valjanu, unapred hvala svima
 
Te sajle u Kraljevo nisu ni za penis.Ako neverujete mogu svakom da posaljem parce uniforestove sajle 11milimetra pa uporedite.
 
U Leskovcu u Tajfunovoj prodavnici sajla 9mm,80m,39000din,dok je krpanova 9mm,50m,23000dina,koja je bolja tj kvalitetnija,obe su sa zicanim jezgrom i valjane
 
Vitlo je krpan 4si,2015god. Na deklaraciju pise 8mm,105m ili 9mm,85m,kada sam ga kupio bila je 9mm,70m,ali vremenom tj radom dosla je na 25m
 
U Stajkovce uniforestova sajla 11mm tri evra po metru ja tamo kupujem,ekstra kvalitet
Firma se zove Agro masina plus.
 
Mislim da je presovana bolja,moguce da je to ona Piton sajla al je skupa nisam imao prilike da radim sa tim sajlama zbog cene.Imaš tajfunovu prodavnicu u Lapovo oni prodaju ove piton sajle.
 
Nazad
Vrh