Kada niste u traktoru, vozite

auto-je-korektan.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta mislite koliko vredi Opel Omega 2300 td od prvog vlasnika sa nesto preko 100.000km... Servisna knjizica ma sve..

Auto je sive boje kao nov znaci... Covek ga je kupio preko novog doterao ovde carinio i skupljao je prasinu u garazi.. Ma unutra mirise na novo,limariski kao nov...

Sta mislite vredi li kupovati tu omegu i koliko da ponudim za nju... Auto je kao nov znaci...

Moj Audi 80 je na izdisaju pa ja mislim da mu uzmem tu Omegu kao zamenu???
 
[FONT=open_sanslight]

[/FONT]
​Jedan od najzanimljivijih automobila na svetu!

[FONT=open_sanslight]Kada je Momir Bojić iz Bosne u 71. godini otišao u penziju, odlučio je da napravi auto svojih snova ...
Pogledajte kako taj auto izgleda ...[/FONT]

[FONT=open_sanslight]Izdaleka izgleda kao zlatna "Buba"...[/FONT]
[FONT=open_sanslight]
curiosoglobal.JPG
[/FONT]

[FONT=open_sanslight]Ali, Momiru nije bio san da ima zlatni auto...[/FONT]
[FONT=open_sanslight]Za njegov automobil bilo mu je potrebno 50.000 [/FONT][FONT=open_sanslight]lepo iskrojenih parčića Hrasta ... [/FONT]
lavozdegalicia.JPG
[FONT=open_sanslight]
[/FONT]
Njega nece da grize korozija nego crvotocina ili zizak
 
Kao prvo registracija je poprilicna a kao drugo jedan od najgorih dizel motora i nisam jos cuo nekog da se iole pohvalio njime .Zimi je smrt na paljenju.Bila su ovde 2 komada u selu i celu zimu su ih vukli ko creva po putu. To ti je letnji auto dok pcelice zuje dotle se vozis
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta mislite koliko vredi Opel Omega 2300 td od prvog vlasnika sa nesto preko 100.000km... Servisna knjizica ma sve..

Auto je sive boje kao nov znaci... Covek ga je kupio preko novog doterao ovde carinio i skupljao je prasinu u garazi.. Ma unutra mirise na novo,limariski kao nov...

Sta mislite vredi li kupovati tu omegu i koliko da ponudim za nju... Auto je kao nov znaci...

Nije stvar koliko ti cenis ili dajes nego za koliko je on voljan da ga proda.
Gledao sam sa komsijom jedan perfektan mercedes dakle nov 124 250 dizel iz 1994 i sve mu se svidelo i bese mu po volji ali mu se cena od 10.000 evra nije svidela i pozvao se na cene iz oglasa koje figuriraju oko par hiljada na sta mu se prodavac nasmejao i rekao mu da kupi onda te krsine.
 
Omege su jeftine i nisu zlatne ni limarijski bas. Ali taj motor ih ubija tako da ta cena je previse. Sama registracija je oko 30hiljada koliko sam cuo od jednog ovde ako nije sta menjano.
 
Registracija je 20.000din... Za moj Mercedes 2500 kubika je 25.000din..

Ma ova je limariski kao nova... Motor nema na njega gram ulja.. Pa ima oko 100.000km sta je to...
 
To nije nista za ostale dizele ali taj je nesto najlosije sto je ikad izaslo. Dao bog da taj bude izuzetak ali nije ti to preporuka od mene. Benzinci su im zver jer ih i sam volim
 
Pa ako je dobra kao sto kazes i ako je stvarno presla samo 100 000 nema razloga da bezis.Koliko god da su se ti motori lose pokazali,a jesu,ipak je to nikakva kilometraza.Dobra su to kola,mada je ta cena sto kazes malo jaca,ali ako je extra valjda i vredi.
 
Pametno.To je nikakva para,a ona sa tom kilometrazom i kako si je opisao ne moze da bude losa.Videces da je to prava limuzina i bas je fina za voznju,a i da se vozis u njoj.Imao je moj ujak davno 2.0 i stvarno je dobra limuzina.
 
Ako je dobijem za te pare nek ide 2 godine kao teretnjak i gotovo...
Audi je pri kraju svakako..
 
zaooooobidji ga u sto vecem luku.....

Znaci bezim.

- - - - - - - - - -

Jbg nisam vas poslusao... Kupio sam tu Omegu danas...

Auto je dobar,sve 4 nove gume (semperit zimske), (i rezervna odlicna),nov akumulator Bos samo sto je stavljen,kuka za vucu,enterijer odlican,farba solidna,nigde trunke rdje,auspuh komplet dobar,ima 130.000km.. Plus dosta novih delova u gepeku koji su spremljeni u rezervi,sve novo za kocnice i oko trapova..
Motor je 2.3 turbo interkuler...

Moze da se vozi sa otvorenim poklopcem za ulje... Placena je 800e... Pa felne sa gumam i akumulator vredi pola...
 
Nazad
Vrh