Kada niste u traktoru, vozite

Jel moze preporuka gde kupiti auto kuku? Treba mi za audija 100 c4 2.3e da mu ugradim. Imam na jednom drugom autu,ali je slab za vucu prikolice,fali mu malo snage posebno se oseti u brdu. Slucajno sam danas probao audija kao mog sa prikolicom i odmah sam odlucio da moja masina dobije kuku. Inace,Ciro,dobro izgleda ta omega. Sa srecom jos jednom.
 
A necu nista seci,rasturicu tablu cim budem imao vremena za dan dva..

Rasturao sam i na Audija 80 sto smatram da je tezi poduhvat...

Curi antifriz dole kod nogu iz otvora za ventilaciju 100% je hladnjak...
Druže, ne znam kako je kod njega,ali kod malo kasnijih Opela- Astre G , Zafire A, veoma često odu O ring gumice na malom hladnjaku, piša unutar, budu patosnice mokre. To im je boljka.
 
Neznam sutra moram to da rasturim da pogledam..
I ovde su patosnice mokre..

- - - - - - - - - -

Nemora da se skida instrument tabla da se stigne do hladnjaka za grejanje.. Potrebno je odviti samo 5 srafa i izvuci kasetu i stize se do hladnjaka...
 
Neznam sutra moram to da rasturim da pogledam..
I ovde su patosnice mokre...
I kod mene na autu uvek patosnice mokre ali kad pada kisa,prokisnjava sofersajbna na lepku a jos i pukla,moze to da ide jos tako neku godinu a posle cu da kupim polovnu soferku i da ih operem spolja a unutra verujem da vise i nemoze da se operu:osmeh:

- - - - - - - - - -

Mogu da zamislim šta bi tek bilo da Ćira kojim slučajem kupi svemirski brod. :osmeh:
Ma jok,da mu ja prodam auto,slogirao bi:osmeh:ili tuzio bi me:haha:
 
Jedno pitanje: Kojim sredstvom skidate nalepnicu za registraciju vozila koja je istekla sto se lepi na desnoj strani sofersajbne??
 
Moze i ovako :ppozdrav:
Skidac-registracionih-nalepnica-i-vinjeta_slika_O_3234769.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh